Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Minden nap minden perceben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nap minden perceben eszembe jut egy lany. De nem ugy erzem mint ha szerelmes lennek csak mindig ra gondolok. Szerontetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés

2016. febr. 22. 00:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt jelenti hogy nagyon jól elvagyok és nem szeretnéd ha el menne. Ez jogos mert velem is volt már ilyen hogy nem tudtam elfelejteni egy pasit mert nagyon jó volt a kapcsolatunk. Utána még most is beszélünk de ő már be vallotta mit érez irántam és én is neki. Olyan szinten jóban lettünk. De nincs köztünk kapcsolat mert szerintünk ez így jobb.

Ha kíváncsi vagy miért írj rám

15/L

2016. febr. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kezdesz kotodni hozza. Valoszinuleg tetszik neked,csak talan meg nem fogadtad el.
2016. febr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!