Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan űzzem el ezt a "félelmet"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan űzzem el ezt a "félelmet"?

Figyelt kérdés

Lehet rossz szót használtam a kérdésben de nem tudom, hogyan fejezzem ki.

Barátnőmmel 7 hónapja vagyunk együtt, most ő elment 6 napra edzőtáborba(inkább fiúból van sok mint lányból) edzenek lemennek a tópartra a többiekkel stb.. Bennem meg végig az van szinte egész nap, hogy mi van ha ott van valami srác, akit tök jó fejnek tart majd és egyre jobban megkedveli? (Ahova jár edzésre ott ismer mindenkit már több éve szóval nem attól félek, hanem hogy máshonnan is mentek oda edzeni és onnan valaki) Erre tudok gondolni szinte egész nap, van, hogy megnyugtatom magam, de aztán kicsit később megint előjön. :(

Az is rátesz, hogy alig van szabadidejük, napi 3 edzés aztán part stb.. így alig beszélünk 10-15perceket..

Valakivel volt már hasonló?



2016. júl. 12. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen,volt hasonló "élményem" :D Szerintem bízz benne jobban. Szeret téged,legalább is,ha együtt vagytok,akkor gondolom,hogy szeret,ezért nem hiszem,hogy "megcsalna" :)Nem ilyen céllal ment oda,meg ha beszélgettek és keres,akkor nincs gond :) Akkor is,ha csak pár percre. Nyugi,nem lesz gond :)
2016. júl. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem ilyen céllal ment, de ki tudja, hogy mi van ott..

Ha szünete van mindig ír, ma is felhívott szó nélkül..

Csak hát ott van benned a "mivan ha". :/

2016. júl. 12. 16:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt a kérdést:) Én nagyon cukinak találnám:3
2016. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így, nekem a barátom másik országba ment egy hónapra, először nagyon féltem,hogy meglát ott egy lányt aki szebb nálam, és majd elhagy. Bár ez elég lehetetlennek tűnt,de azért féltem. Aztán megnyugtattam magam,hogy fordított esetben engem sem érdekelne egy srác sem, akárhol lennék,akkor őt miért érdekelné bárki is?:) 7 hónapja együtt vagytok, szerelmesek vagytok, nem kell ilyenek miatt aggódni :)
2016. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most így visszaolvasva a válaszom,elég nagyképűnek tűnhetett, nem azért gondoltam,hogy lehetetlen,hogy meglát egy szebb lányt,mert én vagyok a legszebb..:D Csak nem tudott az adott ország nyelvén beszélni, és úgy nem igazán lehet valakibe beleszeretni,hogy még beszélni sem tudnak.:D
2016. júl. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó én is ezen agyaltam ^^

Köszi a választ :) Már magamban nagyjából megbarátkoztam ezzel, hogy úgyse lesz semmi :) Főleg hogy még ő mondta, hogy van olyan erős a kapcsolatunk hogy kibírjuk stb.. :)

2016. júl. 12. 18:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Szeret téged gondoljj erre abban a kis szabadidőben is figyel rád és rád fordítja. Legyél barátaiddal üsd el az időt, bízz benne, a többi fiútól se akart semmit az újak közül se fog választani.
2016. júl. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Többiek dolgoznak én meg szombatig szabad vagyok.. Alig telik az idő, most valami rajzot akarok csinálni neki, hogy meglepjem mire hazajön ^^ ezzel is megy az idő.
2016. júl. 12. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!