Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is félt mar attól, nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is félt mar attól, nem fogja elhinni a leendő baratjanak/barátnőjének sem, hogy helyes/szep, szereti, stb. , , Hogy győzte le ezt a félelmet?

Figyelt kérdés

Attól felek, hogy ha a kevés önbizalmam ellenére lesz pasim, es azt mondja majd idővel, hogy szep vagyok, szeret, imád, stb....

akkor nem fogom elhinni neki :(


Mar többször mondtak nekem ( igaz, neten), hogy szep vagyok, stb....

de egyszerűen nem merem elhinni senkinek sem :(


Szerintetek a pasimnak sem fogom elhinni? :( ( tudom, hogy az ilyet nem lehet 100%-ra mondani)

Mással is volt ilyen?

Ha volt, akkor ti hogy "leptetek tul" ezen?



2015. dec. 31. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell elhnni. Csaj hallgasd meg és köszönd meg
2015. dec. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerezz egy kis önbizalmat
2015. dec. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi az eddig válaszokat :)


2. Tudom, hogy ezt lenne a legjobb, de egyszerűen nem megy :(

2015. dec. 31. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!