Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta?

Figyelt kérdés

Egy fiúval néha találkozunk egy-egy rendezvényen, és mindig szoktuk nézni egymást,kisebb szemezések ilyesmi. Aztán az egyik rendezvény után 1 héttel ez a fiú ezzel a dumával jött oda hozzám:,,Szia, valahol már találkoztunk mi,nem?"

Ha nagyon jól tudja a nevem(bár köszönésen kívül meg ezen az egy mondaton kívül több nem történt,mert csak látásból ismerjük egymást), meg tudja,hogy voltak azok a szemezések,akkor miért teszi fel a kérdést, mintha csak bevillanna neki,hogy valahol vele már találkoztam? Volt ezzel valami egyéb célja szerintetek?


2016. júl. 12. 17:28
 1/3 likebike ***** válasza:
"néha találkozunk egy-egy rendezvényen"->nem látjátok egymást sokszor,nincs honnan emlékezzen rád.Gondolom látott facen és rájött,hogy látott már valahol.Amúgy hagyjuk már ezeket a szemezéseket,sok emberre ránéz egy ellentétes nemű egyszer,aki pont bejön neki és már elkezd gondolkodni,hogy:"Mikor lesz az esküvő?"Nem akarok veled gúnyolódni,éppenséggel nekem is szemezés után sikerült összejönnöm egy lánnyal és sok más embernek is,lehet neked is össze fog jönni.De meg kell bizonyosodni,hogy valóban akar valait vagy csak találkozott a tekintetetek.Írj rá és beszéljetek meg egy találkozót:).
2016. júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerinted ezzel mi célja volt?? Kommunikációt indított. Ismerkedni akar veled, vagy csak szimplán beszélgetni.

Nem kell ezt túl reagálni, nem tudom ezen mit nem lehetett megérteni...

2016. júl. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2016. júl. 18. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!