Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta?

Figyelt kérdés
Volt barátommal 3hete szakítottunk. Ő szakított velem azzal az indokkal, hogy "nem tudom szeretlek e, és meguntam a kapcsolatunkat.". Tegnap megnéztem a Viber beszélgetéseinket. Amikor szakítottunk rögtön törölt mindenhonnan mindent. De tegnap megláttam, hogy visszarakta a közös képünket Viberprofilképének. Most is az van kint. De nem írt azóta mióta szakítottunk. Unokatesója akivel nagyon jóban vagyok megkérdezte tőle egy hete, hogy megbánta e. Azt mondta "nem bántam meg." Tegnap mégis visszarakta azt a képet. Nem akarok írni neki, hogy miért mert akkor rájön, hogy még mindig őt nézegetem. (Másfél évig voltunk együtt) Szerintetek miért csinálta? Mit jelent ez?

2016. jan. 31. 10:19
 1/5 anonim válasza:
100%
Hagyd a pics*ába ha szakított és nem bánta meg akkor ne foglalkozz vele meg se érdemel majd találsz valaki mást
2016. jan. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdekes szituáció.

Lehet, hogy előnyös a képen, vagy féltékennyé akar tenni valakit. Szerintem ha nem bánta meg, akkor semmi több. De akár azóta is megbánhatta, hogy utoljára kérdezték tőle. Bár szerintem azt tudatná veled, ha nagyon vissza akarna kapni, ez esetleg csak incselkedés.

2016. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet, tetszik neki az a kép, nem feltétlenül miattad tette ki. általában a lányok mindig túlgondolják a dolgokat
2016. jan. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A képen nagyrészben én vagyok. Ő a háttérben alszik.:)
2016. jan. 31. 13:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Másfél ev utan nem fog egyik napról a másikra kitörölni az életéből :) szerintem hiányzol neki, a kep kirakasa ezt is mutatja. Szerintem kérdezz ra. :)
2016. febr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!