Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg bele lehet betegedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bele lehet betegedni a szerelembe? Azt tudom hogy pszichésen igen de pl. láz vagy ilyesmi? Ha féltékeny vagyok vagy hiányzik valaki?

Figyelt kérdés

2016. júl. 12. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Legalábbis nekem sikerült, de azt tegyük hozzá hogy én nagyon érzékeny vagyok pszichésen és ha egy kicsit is megszeretek valakit akkor képes vagyok bármit megtenni az illetőért. Arról meg ne is beszéljünk ha nagyon szerelmes vagyok. Én a szakítás után, sőt a kapcsolat közben is rengeteget fogytam. Nem ettem, rosszul voltam, fájt a gyomrom a fejem, lázam is volt de legtöbbször hőemelkedés. Nálam azt hiszem a másik hiánya váltotta ezt ki. Tudatalatti önsanyargatásba kezdtem, hiszen az ember általában magában keresi a hibát és én is ezt tettem.
2016. júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem igen... bár szerintem én nem belebetegedni hanem beleőrülni fogok lassan a hiányba és a viszonzatlanságba. :DD
2016. júl. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen... Én 1 hét alatt kb. 3 kg-ot fogytam.
2016. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már én is egyre kevésbé bírom hogy nem viszonozza... félek hogy hülyeséget fogok csinálni
2016. júl. 13. 11:44
 5/7 A kérdező kommentje:
én elég vékony vagyok szóval nekem nem lenne jó a fogyás :/
2016. júl. 13. 11:45
 6/7 anonim válasza:
Nekem sikerült. Eddig 2kg fogytam, fél hét alatt és nem tudok aludni.
2016. júl. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bele :(
2016. júl. 18. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!