Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mondjam el neki, mit érzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki, mit érzek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok. Van egy fiú akivel már nagyon rég óta "kötődünk" egymáshoz, de sose voltunk még együtt úgy hogy kijelentettük volna mások előtt. Nekem most a hónapokban volt egy hosszabb párkapcsolatom az egyik fiúval, de mikor veszekedtünk elkezdtem beszélgetni újra ezzel a sráccal. Szóval akkor még elég bizonytalan voltam az érzéseim terén, de ő akkor bevalotta hogy szeret. Nem akartam megbántani és azt mondtam akkor hogy hagyjuk addig amig nem tisztul le bennem minden. Na mostmár úgyérzem teljesen letisztult, tudom hogy őt akarom. De az utóbbi időkben nem úgy viszonyul hozzám mint aki érezne is irántam valamit, vagyis én úgy veszem észre.. Szeretem, mit csináljak? Segitsetek, kérlek!

2016. júl. 12. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondd el mielott keso lenne!Te ne ess bele abba a hibaba amibe én!!!
2016. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!