Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hogyan tudnám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan tudnám felhívni magamra a figyelmét, esetleg elcsábítani?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel kb. 3 hónapja ismerkedtem meg egyik este. Másnap rámírt, beszélgettünk, de én nem akartam semmi különöset. Majd egyre többet beszéltünk, és olyanokat írt, hogy szerinte nagyon jófej meg csinos vagyok, szívesen megismerne jobban. El is hívott találkozni, de akkor sokat kellett tanulnom, ezért nem került rá sor. Reménykedtem, hogy elhív máskor, de nem tette. Majd egyik este összefutottunk, de én annyira ideges lettem, pedig határozottnak tartom magam, nem vagyok csöndes, de akkor nem igazán beszéltünk. Utána egyszer írtam még neki, de utána nem nagyon beszéltünk. Kb. 2 hónap múlva találkoztunk újra, de nem mutatott semmi olyasmit, hogy akarna valamit. Nekem nagyon tetszik, talán egyre jobban, mert úgy érzem nem kellek neki. Azóta nagyjábol minden héten találkozunk, néha a pár haverja kérdezget ilyeneket tőlem, hogy nekem bejön e, meg hasonlók, de ő nem mutat semmi ilyesmit irányomban, és valamit szeretnék tenni az ügy érdekében

2016. júl. 12. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele kedves, legyél csinos, ha találkoztok (ne cicomázd túl magadat) és beszélgessetek nagyon sokat. Dicsérd meg néha.
2016. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bahhh... Vagy nem érdeklődik már feléd vagy azt hiszi hogy te pattintottad le. Ha tényleg beszélgető viszonyba voltatok/vagytok akkor szerintem kettesbe rákérdezhetsz célratörekvően s egyenesen, hogy kedvel-e.

Sok olyan kapcsolatnak voltam tanuja, hogy egyik fél se lépett semmit, mikögbe tévhitbe kikerülték egymást... Ezért kell kinyitani szánkat/felemelni a seggünket... Ha mi barátok közt nem dumáltuk volna el hogy ki mit érez s nem avatkoztunk volna bele nem lennének most se együtt.><

Szóval ha kedveled tudd meg mit érez, vannak e érzelmei irántad, s nem e lekoppintásként élte meg.

2016. júl. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Gondoltam ilyesmire, hogy megkérdezem tőle, de mindig társasággal vagyunk kint, úgy meg nem nagyon akarom elhívni beszélgetni, nem akarom, hogy félreértés legyen, vagy ilyesmi.

2016. júl. 13. 22:59
 4/7 anonim válasza:

Nem akarsz tenni semmit, de egyértelműen lepattintásnak tűnő dolgot csináltál. Mit vársz szegény gyerektől? Nem akar nyomulni szerintem. Egyszer elhívott, te szrrtál rá, bármi miatt is, ha akartál volna, mentél volna, el lehet napolni bármit, amúgy is ez a tanulás duma nagy kamu. 1-2 órája mindenkinek van, csak arra amire szán.

Oké, nem akarod, hogy félreértés legyen... Kik szemében? A barátok? Miért az érdekel hogy ők mit gondolnak?

Jó, én megértem, hogy félsz, akkor ott van közösségi oldal, ott is elkezdhetsz vele megint beszélni. Figyi, ő megtette az első lépést... Valamit már neked is tenni kéne, főleg ha tetszik. Nem hibáztathatod.

2016. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igaz, nem ülhetek a seggemen, gondolkoztam és lehetséges, hogy félreértett, és azt hitte lepattintottam. Legközelebb megpróbálok vele beszélni erről.
2016. júl. 14. 20:33
 6/7 anonim válasza:

Nah, helyes!


Majd írhatnál még ide, hogy mi lett belőle. :)

2016. júl. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jövő héten találkozunk majd, írni fogok utána! :)
2016. júl. 16. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!