Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális válaszokat kérek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális válaszokat kérek! Mivel tudnám kicsit felhívni magamra a figyelmet, elcsábítani?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, 27 éves, szakított vele a barátnője (kb. fél éve), mi már előtte is ismertük egymást, de mostanában elég sokat írunk neten. Nem tudom, hogy csak barátként néz e rám vagy akar többet is.
2013. júl. 10. 21:55
 1/3 anonim válasza:
próbáld meg valahogy úgy terelni a témát, hogy észrevétlenül meg tudd, hogy érez-e valamit irántad,vagy csak barát vagy.. ha a pasi 27.. akkor gondolom te is elmúltál vagy 23.. szóval.. talán magadtól is tudnod kéne..
2013. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 viktor123456 ***** válasza:
Én szerintem meg csak hallgasd meg mit mond. Ha vannak szexuálús célzásai, akkor vállalna téged. Hogy mire, nem derülne ki, de az is valami., max tovább léptek és ennyi.de ez is valami volt.
2013. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha kell a pasi, akkor egyszerű..tessék nyomulni.Ha szenved, elutasít, nem néz a szemedbe, akkor annyi, storno.


Ha férfiből van, és a legyet is elkapja, akkor a tiéd...azonnal veszi az adást.

2013. júl. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!