Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy csináltátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adelll kérdése:

Ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés

Van itt olyan aki úgy jött össze a párjával hogy elötte nagyon jó gagy legjobb barátok voltatok? Hogy alakult át a barátság szerelemmé és honnan tudtátok hogy a másik fél is többet érez? Vagy hogy vallottátok be?

Én is ilyen helyzetbe vagyok és ezért érdekelne. 16/l :)



2016. júl. 13. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Amikor az ember kérdésekért epekedik az úrhoz gyakran csak egy vigasztaló talánt kap, Péter 1-1-13


Öhm kérdezd meg tőle?? Mond meg neki, hogy te egy kicsit többet kezdtél el érezni, vagy haladj lassan, hívd el és adj neki jeleket, búj oda hozzá többször :3

2016. júl. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, először csak ismerősök vagyunk, majd mély barátsággá szövődött a kapcsolatunk, később beleszerettem, bár akkor még viszonzatlanak voltaka az iránta táplált érzéseim, aztán később kitálaltam neki mindenről. Hogy hogyan szerettem bele, hogy pontosan mit érzek iránta, hogy hogyan is képzelem el a jövőnket. Összejöttünk. Egy napig voltunk gyütt a jégkockámmal, utána elolvadt. Azóta mély depresszióba estem. 15/L
2016. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
* ismerősök voltunk
2016. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hat évig voltunk legjobb barátok, mielőtt összejöttünk. Egy bulin csókoloztunk, és onnan ment minden magától, rájöttünk, hogy többet érzunk egymásért. Annyi bökkenő az egészben, hogy a volt barátnője valaha a legjobb barátnőm volt, de jóval azelőtt megromlott a kapcsolatunk mielőtt összejöttem a fiúval, mert vásárló függő volt, és a végén már csak arra voltam jó, hogy pénzeltem, ha adósága volt. Pár hónapja vagyunk még csak együtt, de úgy érzem ez hosszas lesz. 20/L
2016. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1 ömmm... köszönöm a tanácsot es az idézetetxdd

#2 nagyon kis vicces vagy

#3 ahha. Ertem. Koszi. De a bulin hogyhogy csokolaztatok?

Csak mert jövőhéten lesz egy nagyon nagy buli és mindketten megyünk és nekem is eszembejutott h ott lehet valami de nemtudom hogy kéne... (ha számit neki első csók lenne mivel népszerű de nem kavar csak ugy másokkal nekem viszont már volt elötte barátom)

2016. júl. 13. 16:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát fogalmam sincs, csak úgy megtörtént, mindketten fogyasztottunk alkoholt, és hát azzért már rég túl voltunk az első csókunkon.
2016. júl. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!