Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon harcolnom kéne érte,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon harcolnom kéne érte, vagy engedjem el?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó lány barátomról van szó.Már nagyon régóta szerelmes vagyok belé,ő az első szerelmem,viszont úgy tűnik egyhangú a dolog .Amíg el nem ballagott oda volt egy srácért(bár nem nagy szám a gyerek) ,a ballagás utolsó pillanatáig próbálkozott nála a lány,bár ő is tudta hogy úgyse lesz belőle semmi,ő nem adta fel.Majd ballagása után teljesen bezárkózott több mint két hétre ,alig sikerült elérnem ,de végül sikerült .Elmondta hogy azért tűnt el mert siratta az osztályát,és a srácot akibe teljesen belezúgott,és a többi emléket .Megpróbáltam felvidítani a béna poénjaimmal,és még ennél is több öleléssel.Sikerült is felvidítani úgy ahogy ,bár ha úgy vesszük egy kisebb szerelmi vallomás is volt részemről ,aminek látszólag nagyon örült ,oda is bújt hozzám megölelgetni ,majd a fülembe súgta hogy sajnálja ,azóta se értem miért ,de sejtem ..csak barátként tekint rám .Nem sokkal későbbre meg is beszéltünk egy találkát ha úgy vesszük randit ,nagyon jól elvoltunk meg minden ,csak béna voltam és nem mertem kezdeményezni a csókkal,majd hazakísértem,és elmentem.Majd körülbelül egy hét múlva szól a legjobb barátom hogy :Nézd!tudtad hogy az xy-nak van barátja?(látta facebookon) én meg teljesen ledöbbentem...és felhívtam a lányt hogy tényleg így van ,nem csak poénból rakták ki facebookra,de mondta hogy nem ,mert tényleg így van.Nos én teljesen kiégtem ezen ,miért nem próbálkoztam eléggé,most lehet én lennék vele akkor együtt,ezek a kérdések re kerestem a választ,de nem találtam.Nos a srác akivel összejött egyáltalán nem ismerem mert Pesti ,én meg Győri vagyok ,ráadásul ő 18 éves ,az én kis 14 éves korommal fel sem tudom venni vele a harcot...Végül is megérné harcolni a lányért ,vagy felejt sem el mindörökre? :c

Én:14/F ,a lány szintén 14 éves.



2016. júl. 13. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
sima ribi ügy. felejtsd el
2016. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
14 évesen mit is akarsz HARCOLNI????? Ki ellen????
2016. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Na kezdjük ott hogy:

1. egyáltalán nem ribi,sőt még köze sincs a ribiséghez...egy teljesen konzervatív ,közvetlen és aranyos lányról van szó,nem ismered szóval miről beszélsz..?

2. Ezt a harcolosdit arra értettem hogy még próbálkozzak-e még nála vagy sem..

Na de már mindegy nagyon jól megvannak ,nem akarok belepofázni a kapcsolatukba

ennyit arról hogy normális válaszokat kapok...sz*r az egész..

2016. júl. 13. 21:07
 4/14 anonim válasza:
50%

14 evesen ne ezzek foglalkozz vard ki csaj elete legnagyobb hibajat kovette el...

19/F vagyok 18 eves sracnal nem az lesz hogy varunk 1 evet mire szex lesz minden.. foleg hogy pesti a srac szval naradjunk annyiban hogy a csajnak lesz egy jo nyara es kesz figyeld meg hogy nem fog sokaig tartani ;) aztan te lehetsz a megmento aki felkaparja majd a földről

2016. júl. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Benji,te vagy az? =.o
2016. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ki kérdezi?
2016. júl. 15. 16:26
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, mennyire szereted. Ha te 14 évesen tényleg azt gondolod, hogy készen állsz egy érett kapcsolatra, ami nem olyan, hogy nem is szereted igazán, jártok két hétig úgy, hogy posztolgattok a faszbukra, hogy "örökké életem" meg mindenféle nyálas izé, akkor szerintem megéri harcolnod érte. Igaza van az előttem lévő egyik válaszolónak, hogy csak egy nyári kaland meg minden, de azt még hozzátenném, hogy akkor az a 18 éves srác nagyon nem találhatott magának másik csajt, mert szerintem ők nem a náluk négy évvel fiatalabbakra buknak. Egyik ismerősöm szintén 14 éves lány, és az ő pasija több mint 18, az holtbiztos. Mégis már talán két éve boldogítják egymást, a lány már meg is csalta(!!!), szóval ez tökre nem normális. És ha látnád azt a gyereket... Szóval szerintem ennyi idősen még sok az a négy év. Később már lehet, hogy nem, de tizenéves korban még az.


Amúgy én nem gondoltam volna, hogy egyáltalán léteznek még ilyen fiúk. Ők manapság már nem is mernek kezdeményezni, csak messziről szemezget a csajjal (saját tapasztalat), de lépni nem lépnek. Vagy kiröhögik, szekálják, bunkóskodnak, könnyen megsértődnek, stb. Azt értékelnie kéne, hogy te nem ezt csinálod vele, és még ezek után is mellette vagy, próbálsz bevágódni meg ilyesmi.


Összességében ha nagyon akarod, és szerinted megérné, akkor tedd azt. Küzdj:) Ha azt se tudja értékelni, akkor meg felejtsd el, egyszer majd találsz egy olyat aki úgy szeret ahogy vagy, és kész, Oké, tudom, hogy így ebbe nehéz belegondolni, de elhiheted, hogy később könnyebb lesz (ez is saját tapasztalat, xd én is már csak röhögök magamon, miket műveltem, miket mondtam, éreztem egykét srác iránt). Veszíteni meg nem sok mindent veszthetsz. Csak ne halaszd el mert akkor meg azt fogod bánni. 14/L

2016. júl. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Utolsó: Igaz, hogy mi fiúk nem merünk kezdeményezni a többségünk, de szerinted ennek nincsen valami oka?? :)

Mi sem voltunk mindig ilyenek... Félünk a csalódástól a visszautasítástól és a megaláztatástól.... Mert mostanában a lányok többsége bunkó... (Persze kivételek mimdog vannak). A férfiaknam meg nehezebb is mind ezt feldolgozni, mert van az a közhiedelem, hogy "A férfiak nem sírhatnak! Egy férfi legyen férfi és mindig álljon mindent!" Stb... Ezek után szerinted mit vársz el?? Meg egyáltalán ezek után mit várnak a nők??....

2016. aug. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Amióta kiraktam ezt a kérdést ,nem kevés dolog történt.

Amikor a lány megakarta velem beszélni hogy valójában csak barátként szeret,és nem akarja a barátságunkat felrúgni a szerelemért ,mert nagyon sokat jelentek neki és képtelen lenne elviselni hogy még valaki aki fontos neki egyszer csak kisétál az életéből...Na,és ezt én részben felfogtam,de részben nem ...amit azóta is bánok..az összes elfojtott érzésemet ,és dühömet rávetítettem ki ,és lett egy nagyobb veszekedésünk is,csak akkor még nem sejtettem hogy ő csak jót akar nekem ...Egy közös barátunk nagy nehezen ki is békített minket ,és az eset után rendszeresen beszélünk skypeon ,és nem félünk megnyílni egymás előtt amit gondolunk ,és érzünk azt egyből tisztázzuk a másikkal hogy ne legyenek félreértések.Majd egyszer csak felhozta azt hogy mi lenne ha megismerném a barátját ,és akkor valamennyire megérteném mi a helyzet a félreértéseket elkerülve.Beleegyeztem.Találkoztunk találkoztunk így 3-an és megismertem a barátját ,és hát be kell vallanom magamnak hogy ők szeretik egymást és nem állhatok csak úgy közéjük ,és amit még ennél is nehezebb volt bevallani magamnak az ,az volt hogy ő sokkal jobb ember mint én valaha,és tényleg megérdemli a lány,még ha ő nem is gondolja így :) És úgy döntöttem a elengedem a lányt ,de csak is azért mert a srác sikeresen elnyerte a bizalmamat ,és nem úgy mint a volt osztálytársa aki mindig mindennel felvágott,egyfolytában sértegette és bunkózott vele .

2016. aug. 14. 08:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem is hasonló volt... Már majdnem összejöttem egy lánnyal erre egy srác csak úgy belépett a képbe és "ellopta" a lányt.... A lány meg a semmiért megharagudott rám és letiltott mindenhonnan.... Már túltettem magamat rajta, de remélem nem futok össze a gyerekkel vagy ha igen akkor legyen ott valaki aki lefog mert péppé verem....
2016. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!