Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Mit szerettek hallani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szerettek hallani egy fiutól, mi esik jol?

Figyelt kérdés
Itt most gondolok a bókokra stb...

2016. júl. 13. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Az igazságot.
2016. júl. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szememet/számat vagy a kezemet megdicséri. Ha cukinak tart, ölelget. Amikor "megvéd"....

Viszont minden fiúnak meg van a maga stílusa, amiben kifejezi az érzéseit és az a legjobb. :3

Az első fogalmazta meg a leg lényegretörőbben.

2016. júl. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 October15 ***** válasza:
100%

Ebben a kategóriában? Szépen beszélgetsz vele és előbb-utóbb ki fog derülni, hogy miben kételkedik. :D Na azt kell HIHETŐEN dicsérni. Esetleg bevetheted a szokásos sablonokat [nem kell hozzá nagy ész, hogy kitaláld mik ezek] alapvetően az összes tinilány kb annyit akar, hogy vki figyeljen rá... ebből kiindulva marha könnyű dolgotok van. Ennél később már csak nehezebb dolgotok lesz 1 csajnál. :D


Persze lehet kevésbé számítóan is ami morális értelemben jobb. :D Bár tény, hogy ez így hatékonyabb.

2016. júl. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Firedoom ***** válasza:
100%

Az igazsagot? A haverom lott el egy ilyet:

Olyan szep barna szemed van! Mint az emberiseg 80%-anak

Durr egy pofon

Pedig csak oszinte volt xD

2016. júl. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ami szivbol jon. Latszik egy fiun,ha komolyan is gondolja,amit mond. Az eletemben az egyik legkedvesebb bok amit kaptam,az volt,hogy mennyire szep a hangszinem(marmint beszed kozben,enekelni nem tudok:D). Sokkal oszintebb volt,mint amikor mas csak ugy odalokte,hogy jaj de szep vagyok.

A dicseret meg mindenkepp jol fog esni a lanynak ebben az esetben,nem igazan lohetsz melle.

2016. júl. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is azzal értek egyet, hogy azt a testrészét dicsérd amelyiket nem szereti magán, tehát nincs önbizalma. Én jobban szeretem ha olyan testrészeimet dicsérik, mint például a kezemet, derekamat, lábaim, arcom. :) 18/l
2016. júl. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem biztonságban érezni magam mellette. Ez az egyik legfontosabb a számomra. Vigyázzon, hogy átmegyek-e a piros lámpán, vagy hogy kibe futok bele. Legyen figyelmes, ha látja, hogy megszakadok a cuccaim alatt, vagy ha csak nincs elég kezem, ajánlja fel a segítségét, és amennyire tudja, jegyezte meg, mi a kedvenc színem, vagy tanulja meg, mi tetszene. Kérdezze, hogy rendben hazaértem-e, az nagyon jól tud esni.

A lényeg hogy jussak eszébe, ne csak akkor, ha velem van.

Előttem írták ezt a hangszínes dolgot; ez tipikus nagyon szép dicséret, mert őszinte és figyelmes.

2016. júl. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!