Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan találjak meg valakit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak meg valakit akár a facebookon, instagramon, bárhol, bárhogyan?

Figyelt kérdés
Nyaralni voltunk és nagyon megtetszett egy fiú, de hazamentek. Nem tudom a nevét, kb 165-168 cm magas, barna hajú, kék szemű, kissé komoly az arca. Focizik, kb 14-17 éves lehet. Volt vele: egy fiú tesó(barna haj, szépségpötty a szájánál, kb olyan magas, mint a másik fiú), nagymama, nagypapa, anyuka. Rájuk emlékszem, azt hiszem ők voltak vele. Harkányban nyaraltak, szerintem 2016.07.11.-én mentek haza és 07.10.-én voltak a Harkányi strandon. Piros úszónadrág volt rajta, ahogy a tesóján is. Csúszdáztak is, csak a nagy sárgán csúsztak le. Zárás előtt kb 1-1,5 órával mentek el, akkor fehér trikó volt rajta. Még aznap este volt egy rendezvény,(kis koncert) ahol ott volt ilyen pirosas-narancssárgás pólóban szintén a tesójával és nagyszüleivel. Majd eltűntek, nem láttam őket többet, ezért gondolom, hogy vasárnap hazamentek. Valaki tud segíteni, hogy hol és hogyan keressem, esetleg segítetek megkeresni? Kérlek csak normális válaszokat adjatok. Nagyon köszönöm előre is.

2016. júl. 14. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Írd ki mindenhova ugyanezt

Talan így megtalálhatod őket:)

2016. júl. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem szeretném kiplakátolni mindenhova, nem akarok azért feltűnő lenni... csak egyszerűen valami annyira , megfogott benne és nagyon szeretném megismerni őt...
2016. júl. 14. 21:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Hat csak igy elég nehéz lesz ot megismerni, ha nem tudod a nevét:/
2016. júl. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Figyelj!Ha akarsz írj privátot.Én mindenkit megtalálok!!Nem tudom hogy de mindíg sikerül.Nemrég is Görögben voltunk nyaralni és (nagyon sok időmbe telt) megtaláltam a motorcsónakos hapsikat meg egy csomó embert.😂😂Néha még magamon is meglepődök hogy nincs olyan akit nem találok meg.
2016. júl. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindent tudsz róla, de a nevét nem. Grat.
2016. júl. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

mért nem kérdezted meg tőle?


elég verébség volt xd

2016. júl. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondom normális válaszokat....mindegy, annak aki segít, köszönöm
2016. júl. 15. 07:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ha nem akarsz körlevelet küldözgetni a világhálón, ami eredményre vezethetne. hátha eljut hozzá és magára ismer, három dolgot próbálj meg:


- telefonálj be országos rádió műsorokba reggel és neved elhallgatását kérve olvastasd be amit ide írtál. Ne hidd, hogy bárki is felismer a hangod alapján.

- keress rá, kik véleményezték az üdülőt/ strandot, hátha írt véleményt google-ban, vagy lájkolta az oldalt. Esetleg nézd meg a google képeit, hátha készítettek ott fotót és bejelölték a helyet, így magukat is.

- kérdezd meg a szálláson, hátha elárulják.


Most nézem, egy hónapja írtad ki...azóta már lehet el is feledted a piros úszónacis srácot. :)

2016. aug. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

Van valami weboldal, ahol így keresik egymást az emberek. Például vonaton látott valaki valamikor valakit, és őt keresi, ezt kiírja oda, és ha az illető is arra jár, magára ismer. A címét nem tudom, de léteznek ilyen idegent kereső weboldalak.

Ha aktuális még a kérdésed.

2016. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!