Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy egy fiú felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés

Fiúk! Milyen lányra figyeltek fel, vagy milyen fajta lány fog meg titeket? Mit csináljak hogy felfigyeljenek rám a NORMÁlIS fiúk? Előre is köszi remélem érthető volt :D

Ja és kort is írjatok



2016. júl. 15. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Én felfigyeltem Rád.
2016. júl. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pl. Így:

Állj fel egy székre vagy létrára, hogy a kiszemelt hapi fölé magasodj, és dumálj hozzá. Garantáltan felfigyel rád! :D

2016. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az biztos :D
2016. júl. 15. 19:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz és akkor biztos, hogy az adott srác külön figyelmet szentel rád. Nem igazán van olyan, hogy egy egyszerű külső változtatással minden fiú téged akar.
2016. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszel egy fiúnak akkor mindenképpen felfigyel rád. Add önmagad legyél őszinte es tudasd egy fiúval ha tetszik neked. Minden lányban van valami, ami megfoghat egy fiút. 15/F
2016. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Neked mi a normális?
2016. júl. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mosolyogj, keresd a társaságát (habár ne legyél túl nyomulós, mert ha normális srácról beszélünk akkor, valószínűleg nem fog komolyan venni). Add önmagadat és beszélgessetek jókat. Engem ezzel meg lehet fogni az egyszer biztos. :D
2016. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!