Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » , , Az ellentétek vonzák...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

, , Az ellentétek vonzák egymást. " (? )

Figyelt kérdés

Nos ugyebár van ez a mondás. Ebből mennyi az igaz?

Az ember kivel jönne össze előbb, egy olyannal mint saját maga, vagy egy olyannal, aki az ellentéte?



2016. júl. 15. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Lehet benne valami.:)
2016. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pszchológusok megállapították, hogy az ellentétek nem vonzzák egymást!! 2 hasonló ember több ideig marad együtt, mert tudnak mit csinálni..

17F

2016. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, ami mellette szól, és van, ami ellene. Ha ugyan olyanok vagytok belsőleg, jobban megértitek egymást. Ha viszont ellentétesek, akkor sokkal tovább tart, és érdekesebb megismerni egymást, és a màsik dolgait, nehezebben unsz rá. Ki tudja? :)
2016. júl. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

A barátnőmmel ég és föld vagyunk. Kiegészítjük egymást.


23/F

2016. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

A 2-esnél a válasz!

Évtizedek óta pszichológusok által megdöntött tény,hogy az ellentétek nem vonzzák egymást. Sőt, minél több közös dolog van két emberben, annál jobban kijönnek HOSSZÚ TÁVON. Rövid távon lehet a te verziód is beválik, amennyiben arra buksz.

Bár biztos akadnak kivételek.

2016. júl. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Az én kapcsolatomban (eddig) bevált, ráadásul van egy jó kis korkülönbség is (én 17 ő 21) , a szerelem olyan mint a halál...nem válogat :D
2016. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Most döntetlen az állás.

Van kettő egyetértéssel, kettő ellene.

Illetve kettő ki tudja:)

2016. júl. 16. 09:06
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ket hasonlo ember tovabb kitart egymas mellett, mint ket kulonbozo... utobbit csak rovidtavon tudom elkelzelni. talan egy evig ha huzzak, az meg nem olyan sok.
2016. júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tovább kitart a kapcsolat ha nem ellentétek!
2016. júl. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kicsit jellegtelen elgondolás. Hiszen nincs két egészen egyforma ember, sem két abszolút ellentétes.

Az emberek bizonyos helyzetekben elfogadják egymás szerethető különbségeit, de ugyanúgy elítélhetik egymás negatív zavaró hasonlóság jegyeiket. Erre nincs szabály.

Mindenki a személyes élménye szerint tapasztalja meg, hogy mit tart vonzónak. Van aki a viselkedésben a szerethetőséget, a másik figyelmességét tartja vonzónak, van aki meg kizárólag a népszerűséget, és ezek is nem ön-hasonlítgatós szempontok.

Pl. ha valaki azt véli rólam, hogy népszerű vagyok, az sehol sem jelenti azt, hogy vonzanak akár a népszerű, akár a kevésbé népszerű emberek. Inkább fennállhat az, hogy nem ez alapján a szempont alapján ismerkedem, hanem sok másféle szempont alapján.

Szóval ennél tovább az kérdéses, hogy miben vagytok "ellentétek", és mit tartotok fontos tulajdonságnak a másikban. Többféle tulajdonság lakozik egy emberben, nehéz is lenne azokat teljesen összeegyeztetni, de nem is szükséges.

2016. okt. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!