Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért mindig én vagyok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig én vagyok az akit átvernek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy szerencsétlen vagyok vagy csak rossz emberekkel találkoztam, de a legtöbb lány csak kihasznált, átvert és hazudott.

A legutóbbi kapcsolatom viselt meg a legjobban. Nagyon szerettem azt a lányt (állítása szerint ő is engem), és rögtön azután, hogy lefeküdtünk, otthagyott. Pedig sok jó tulajdonságot véltem felfedeznk benne, ezek szerint szimulálta vagy nem tudom. Sőt azon is ki volt akadva hogy én mennyire romantikus vagyok és ez neki nem tetszik.

Most pedig magamban kezdtem el keresni a hibát, mert lehet bennem van a baj. Emiatt teljesen önbizalomhiányos lettem, már belefáradtam a próbálkozásba, elegem van, hogy mindenki csak hazudik.


2016. júl. 17. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Majd elmúlik... :)


23/F

2016. júl. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Később majd te leszel aki átver másokat. Majd meglátod...
2016. júl. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem csak te vagy ezzel így! :)


Valószínűleg csak rossz lányokkal próbálkoztál. Viszont az is biztos, hogy túlságosan beleéled magad, és azért az olyan lányokat akik egy szexre vágynak és nem többre, szerintem nem annyira nehéz felismerni.


Régebben nekem is volt egy hasonló időszakom, de idővel elkezdtem máshogy hozzáállni a témához. Komoly kapcsolatom azóta sem volt, de már nem is érdekel! Most már én is úgy vagyok vele, hogy elmegyek egy buliba, ha kavarok egy lánnyal akkor abból valószínűleg csak egy este lesz. Aztán ki tudja, lehet hogy lesz olyan lány akivel több is kialakulhat. Nem szabad ráfeszülni a témára, mert az látszik rajtad és az nem előnyös. Amióta én is lazábban kezelem a helyzetet, azóta egyrészt jönnek a lányok ahogy addig soha, én is tök jól vagyok és élvezem az egészet, az önbizalmam is nagyon sokat fejlődött.


Neked is ajánlom hogy gondold át. Amíg nem találsz olyan lányt, akivel úgy komolyabban is összejönnél, addig csak élvezd az életet, amíg megteheted! Addig te is lehetsz egy ilyen "szemét", aki minden buliban más csajt kap le, de én azt vettem észre hogy ez sokkal jobban működik. Aztán ha a lány másnap többet akar, te is akarhatsz többet. Egyébként meg ráérsz a komoly kapcsolatokra. ;)


19f

2016. júl. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt mondanám hogy mázlista. Tökéletes tulajdonságaid vannak ahoz hogy egy tökéletes szerető lányt fogjál. De bízz magadban és ne légy az elején túl nyitott mert baj lesz belőle.
2016. júl. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet ennyire pocsék vagy az ágyban..
2016. júl. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok. Valahogy mindig én szívom meg az egészet, akárhányszor csak közel kerülök egy lányhoz..

Viszont már annyira érzéketlenné váltam, hogy egyszerűen nem akarok kapcsolatot teremteni. Vágyom rá néha, de egyszerűen mindig megjelenik a gondolat, hogy "NEM fogsz csinálni semmit!" Belefáradtam, hogy csak kihasználnak, és leköpnek.


Én nem vagyok önbizalomhiányos mostmár, mert rájöttem, hogy az csak egy olyan ürügy, amivel bemagyarázod magadnak, hogy miért ne csinálj meg valamit. Mostmár a józan eszem irányít :D


Azt tanácsolom, hogy hagyj időt magadnak feldolgozni, és ha újra beleakarsz vágni, akkor ne siesd el, mert abból mindig csak rossz fog kisülni :)


Remélem tudtam azért segíteni valamennyit :)

2016. júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!