Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek haverként vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek haverként vagy többként tekint rám?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, aki az unokatesóm (lány) osztálytársa már elsőtől és nagyon jóba vannak. Most fejezték be a 9.osztályt. Majdnem minden nap együtt buszozunk és az unokatesóm haverja mindig odajön hozzám beszélgetni, integet, bevár, odaadja a pulcsiját és néha a szexet is szóbahozza.

Sok lány barátja van.

Szerintetetek akkor most érezhet irántam valamit?



2016. júl. 17. 13:51
 1/6 anonim válasza:
Legegyszerűbb ha megkérdezed nem fontos direkt csak utalj rá :)
2016. júl. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki :D De tényleg kérdezz rá. ;)
2016. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Milyen szexet hoz szóba 9.-es kis pö.cs létére?

Minek állsz le egy olyan sráccal, aki ilyen témákat hoz fel neked?

Persze,érez irántad valamit. Ez a valami a vágy,hogy megdugjon.

2016. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

na de az nem derül ki h te most fiú vagy vagy lány??

egyébként mindegy is, hát ha szexelni akar, akkor hajrá!

2016. júl. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak a buszon akkor még haverja sem vagy nagyon.Én a haverokkal nem csak buszon talizok.Ja meg én is szoktam beszélni buszon pl a velem egy utcában lakó emberekkel de nem a haverjaim.
2016. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#3

ha te tudnád h egy mai 9-es bizony annyira nem is kis pocs ... ne aggódj, már bőven a szexen kattog az agyuk, és nem is tökölnek sokat h a tettek mezejére lépjenek. elmúlt az a világ h 18 meg 20 év ...

2016. júl. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!