Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 13 eves lany vagyok sokt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 13 eves lany vagyok sokt logok a fiukkal de ök csak haverkent tekintenek rám hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked az alábbi könyvet:

[link]

2015. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Csak 2 évvel vagy nálam fiatalabb és én is lány vagyok, én próbáltam a külsőmön változtatni, pl:több ékszer, de persze nem a suliban, aztán elkezdtem többet tanulni hogy okosabb legyek.De ha nem önmagad miatt szeretnek, akkor szerintem nem is érdemesek, hogy komolyabb kapcsolatuk legyen veled.Remélem neked sikerül, sok sikert.D
2015. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-es válaszon azért jót röhögtem. :'D Miért akarsz az összes fiúnak tetszeni, miért nem csak annak aki szimpatikus vagy neked is tetszik? Vagy talán mind..? A legtöbb pasi nagyon nyomulós tud lenni és nem értik meg ha te nem akarsz velük lenni... Saját tapasztalat, rám annak ellenére is tapadnak, hogy mindenki tudja, hogy van barátom és egyértelműen elutasítottam őket. Pedig én még nem is öltözöm úgy. Hacsak nem mindegyikre pályázol, ne akarj mindnek tetszeni. Különben sem jó ha csak a külsőd miatt foglalkoznak veled. Arra az esetre ha mindegyikre pályázol, vagy "mindegy" melyikkel jössz össze: minél rövidebb/feszülős nadrág, kilátszó derék, kivágott póló, pár réteg smink, garantált siker... 16/L
2015. jún. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
most már szerintem mindegyik megfogdosná a cicidet...
2017. szept. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!