Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, lányok, mi a véleményete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, mi a véleményetek erről? Tényleg lányos lenne?

Figyelt kérdés

Az egyik lánybarátommal való beszélgetés során ő kifejtette a véleményét, hogy mennyire végtelenül lányos, hogy gimnasztikázok és ezért több lány szóba sem fog velem állni.

Nem tudom mások is így vélekednek-e róla és annyira lányosnak találják-e, csak gondoltam megkérdezem a véleményeteket :D


17/f


2016. júl. 17. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem. Az véleményem szerint uniszex. De tény hogy nem túl elterjedt a fiúk körében. Inkább a kemény sportok elterjedtek. De nem az akrobatika meg azok a sportok ahol kecsesség kell stb.
2016. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy ennyitől lányos.
2016. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia szerintem nem lányos :)
2016. júl. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem lanyos , de egy nohoz valahogy konnyebben tarsitja a tobbseg, a ruha es a mozdulatok miatt, szerintem.

de ha te szereted, es jol is megy, akkor nehogy abbahagyd.

2016. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont,hogy tetszene. Kifejezetten imponal,ha egy fiu tancol vagy tornazik. Ne kerdezd,miert,en sem tudom:D
2016. júl. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

azért a gimnasztikások teste nem rossz, na:D szerintem egyáltalán nem lányos, csinálja utánad mondjuk egy focista (azért focista, mert az "fiús sport", nem azért, mert lenézem a focistákat) amit te meg tudsz csinálni :D:D szóval, szerintem nem, hogy hátrány, még lehet, hogy előny is:D


16/l

2016. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 zóna_pocok ***** válasza:
Nem mondanak lanyosnak, bar fiu szemmel nekik jobban all :D A szinkronuszas inkabb lanyos.
2016. júl. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. És legalább jó tested lesz meg hajlékony leszel. :D
2016. júl. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!