Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aleciafan kérdése:

Lányok nektek bejön ha egy lányos csaj boxert visel?

Figyelt kérdés
nem olyanra gondolok aki eljátsza h fiú hanem "ízlésesen" gondolom

2016. jún. 29. 00:43
 1/7 anonim válasza:
Én először nem tudnám mire vélni, szóval mivel alapból kíváncsi alkat vagyok rákérdeznék az okára. De nem zavarna. Nem befolyásolna ez semmit, nem döntene semmiről. Szerintem ez csak egy kis, jelentéktelen dolog lennem, ha valóban nőies, és nem ő akarja a dominánsabb szerepet a kapcsolatban.Vagyis nem azt mondom, hogy egy nőies nő nem lehet domináns, de érted, itt most az én szerepemre gondolok. :)
2016. jún. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én passzív nőies lány vagyok, és én is hordok boxert.

Senkit nem zavart eddig.

2016. jún. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
1. vagyok. Szerintem félreértettem a kérdést, mert vannak női és férfi boxerek is és én a férfira gondoltam. (magamból indulok ki) Ha egy nőies lány női boxert hord az vonzó, ha férfi boxert, az semleges. :)
2016. jún. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Én nem konkrétan boxert hordok, hanem ezeket combra cuppanós alsónadrágokat, tudjátok. Még be is van rajta jelölve, hogy hová tegyem benne a fantáziakukimat ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Egyébként, én csak azért hordok ilyent, mert nem csúszik be a farpofáim közé, nem vág, nem csúszkál el, sokkal kényelmesebb! ( Mielőtt kapnék tanácsot: volt pamutbugyim, francia bugyim, stb és nem, nem volt jó. )


Páromat amúgy nem zavarja, tetszik neki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2016. jún. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. A női boxerokkal semmi bajom (bár nem is igazán izgat), férfit inkább ne. :)
2016. jún. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejön :)

18/L/L

2016. jún. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

4-es, azon a szmájlin behalok.. :D

egyébként nekem is bejön, bár a csipkés bugyit nem übereli ; -)

2016. jún. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!