Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit hozzak fel témának? Mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit hozzak fel témának? Mi a tökéletes téma beszélgetés indítónak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú( 15éves), akivel az utóbbi időben esténként telefonálunk, viszont nehéz elkezdeni beszélgetni. Ha egyszer elkezdjük, akkor már megy, csak a kezdet nehéz. Milyen témákat hozzak fel, hogy jól induljon a beszélgetés? Köszönöm szépen a segítséget. 15/l
2016. júl. 19. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Tudtad, hogy a történelemben csak egyszer fordult elő, hogy egy szamuráj öngyilkosságból levágta a saját fejét?


Szerintem ez a tökéletes kezdés.

2016. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszaló ötlete kiváló.
2016. júl. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Én pedig azt javaslom, hogy beszélgessetek Che Guevararól!

2016. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tudományos dologról vagy időjárás
2016. júl. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es és 3-as vagyok.

4-es, menj már az időjárással, azt akkor szokták előhozni, ha nincs semmi érdekes téma!

Nekem biztos felkeltené az érdeklődésem egy lány, ha Che Guevaráról szeretne beszélgetni. Vagy Orwell 1984 című regényéről. Vagy Marx A tőkéjéről.

2016. júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessetek arról amit tanultok, szakmátokról, arról, hogy mit csinált egész nap stb.
2016. júl. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolsz Oroszország geopolitikájáról?

Szerinted azzal, hogy a britek terveznek kilépni az EU-ból ez milyen hatással van a tagállamokra?

Ha a Római Birodalom még ma se omlott volna össze, akkor milyen lenne a mai világ?

A technika mennyit fog fejlődni 5 év múlva?

Szerinted lesz... áh ezek túl bonyolult témák, inkább kérdezd meg tőle, hogy sportol-e, van-e hobbija, meséljen ezekről, stb.

2016. júl. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kérdezd meg hogy milyen volt a napja?

Mi volt a suliban?

Vagy kezdj el neki mesélni te arról h mi volt aznap veled. És utánna majd válaszol és elkezdtek beszelgetni.

2017. febr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!