Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon gáz hogy ezt szeretném?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz hogy ezt szeretném? Lent több!

Figyelt kérdés

Hogy valakinek végre én is fontos legyek az életében. Tudom korai 14 évesen komolyabb kapcsolatot keresni, de jól esne.Mivel nem vagyok annyira szép igy esélyem sincs nagyon...

14L


2016. júl. 20. 20:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Detto nekem is :D . De én imádom magamat annak ellenére, hogy nem vagyol divatmodell 14/L
2016. júl. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz 😄😉 teljesen normális 😄😉 én is nagyon vágytam arra tavaly hogy végre valaki szeressen és fontos legyek neki..

És fél éve rám is talált a boldogság 😄😉

Pedig egyáltalán nem vagyok szép lány 😞 de nem csak a külső az ami számít hanem a belső is 😄😉

Tehát a türelem rózsát terem 😄😉

15/L

2016. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Miért lenne?

Egyszerűen azt jelenti h benned van érzés és nem csak a b*száson, meg a többi "élésnek" beállított hülyeségen jár az eszed. Ez jó hozzáállás, lehet fájni fog de ne változtasd meg, ne legy olyan mint a többi.

2016. júl. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

9. ugyanez :DD


kérdező, én is nagyon vágyom rá :/


16/L

2016. júl. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is vágyom már rá... En sem vagyok valami adonisz és még nem volt barátnőm meg amikor próbálkoztam mindog elküldtek... Úgy vagyok vele, hogy hagy jöjjön magától a szerelem... Elkezdtem kő keményen edzeni. Adok a külsőmre és látszik is minden úgyhogy nem kell azt mondogatni, hogy "csúnya vagyok" ... Senki sem csúny mert, hogy is van az? "Lószar van veréb ia akad" vagyis mindenkinek meg van a párja.. Én sem vagyok túl idős, de azért jól esne... 15/F
2016. júl. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem gaz. En is igy voltam es ram talalt az igazi:)
2016. júl. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!