Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon gáz hogy ezt szeretném?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz hogy ezt szeretném? Lent több!

Figyelt kérdés

Hogy valakinek végre én is fontos legyek az életében. Tudom korai 14 évesen komolyabb kapcsolatot keresni, de jól esne.Mivel nem vagyok annyira szép igy esélyem sincs nagyon...

14L


2016. júl. 20. 20:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz.
2016. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, tudom milyen érzés..:)
2016. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen helyzetben vagyok. Én is vágyok már egy rendes kapcsoltra...
2016. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Èn nem vágytam a szeretetre vagy a szerelemre ,csak úgy megtalált, 14 voltam amikor összejöttek 8 adikban a mostani barátommal,már együtt vagyunk több mint egy ève Ő most 16 èn még 15,szerintem az ilyen helyzetekben az van,hogy mindenki keresi a törödèst még erölteti ès nem hagyák hogy csak úgy jöjjön . l
2016. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
* összejöttünk ,bocsi
2016. júl. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Utolsó:sokáig:)
2016. júl. 20. 20:45
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem gáz, a korod miatt sem igazából, ami szemet szúrt nekem, az a ".Mivel nem vagyok annyira szép igy esélyem sincs nagyon..." mondat.

Egy, nincs csúnya nő -csak lusta (ezt Coco Chanel mondta), és ez tényleg így van. Ha figyelsz az alakodra, és a bőrödre, minimális sminkkel (az alapozó tökre teszi a bőrödet, úgyhogy hosszú távon egyáltalán nem ajánlom), és némi stílus érzékkel csodákra leszel képes. Az arcformádhoz válassz megfelelő frizurát, vannak különböző "hajszépítő" samponok, ugyanígy a fogkrémmel vagy a körömerősítőkkel, bár szerintem ezek nem olyan lényegesek.

De csak egy jó tanács: ez a önsajnáltatós "úgyse megy" szöveg, nem visz előre, és csak idegesíteni fogja a környezetedet. Én például rosszul vagyok tőle, amikor meghallom, hogy "jaj megbukom kémiából..." -tanulj-, "nem lesz jó barátom" -légy jóbarát és keress hozzád hasonlókat- stb. Nem arról van szó, hogy biztosan átmész kémián vagy, hogy lesz-e igaz barátod (bár ez is fontos), de a legfontosabb, hogy nyavajgás helyett teszel a dologért. Ha van valami ami zavar és tudsz rajta változtatni, akkor változtass rajta -hidd el, tisztelni fognak érte és neked is jobb lesz.

2016. júl. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes én azt szeretném ha végre törődhetnék valakivel és ott lehetnék ha bármikor kellek neki:) 15/F Mielőtt jönnének az olyan válaszok,hogy biztos csajozni akarok meg biztos kamu,nem..nem szeretnék és nem kamu:)
2016. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is erre vágyom már...

De én csak attól az egy embertől várom ezt akibe szerelmes vagyok, de neki soha nem fogok kelleni...

2016. júl. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nem gáz, valószínű hogy a legtöbben ezt szeretnék :) csak türelem kell
2016. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!