Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez így nagyon gáz lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így nagyon gáz lenne?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit angolon ismertem meg, holnap lesz vége. Valahogy annyira aranyos és csak pozitív dolgokat tudok róla elmondani. Csak nagyon félénk vagyok és sosem merek odamenni senkihez.. Főleg ilyen esetekben nem. Azon gondolkozom hogy bejelölöm fb-n és ott elmondom neki, vagy nem tudom.. Ez így mennyire lenne lenézendő?
2016. júl. 21. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
"Van egy srác, akit angolon ismertem meg, holnap lesz vége." Ha holnap vége lesz a srácnak, nem érdemes már bejelölnöd!
2016. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
utolsó óra után próbálj beszélgetni vele inkább jobban jársz, nincs vesztenivalód ha neki is bejössz elmentek valahova akár egyböl utána és beszélgettek tovább ha meg nem akkor viszlát soha nem látjátok egymást többet ugyse. Túl sok hasonló lehetőséget hagytam ki az életemben csak azért mert félénk voltam. Sok szerencsét és ha elutasít vagy ilyesmi akkor se csüggedjél, nem ő az igazi :D
2016. júl. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Inkább személyesen mint fb-n.
2016. aug. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!