Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz ha 22 évesen folyton 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 22 évesen folyton 16 évesekbe vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

2016. júl. 21. 23:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. :D
2016. júl. 21. 23:34
 2/10 anonim ***** válasza:
2016. júl. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem határeset.
2016. júl. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan még csak 20 éves vagyok, de valahogy nekem is vonzóbbak a 16 év körüli tinilányok, mint a korombeliek.
2016. júl. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Hát lehet Nektek nem gáz, mármint neked, meg a párodnak, de lehet, hogy nem minden lány Apja fogja ezt jó szemmel nézni.

Egy 22 éves fiúnak már vannak igényei, igaz, hogy a mai 15-16(sőt még fiatalabb) lányok 70%-a már nem szűz, azért akad kivétel.

És mi van ha pont egy ilyen kivételt fogsz ki?

Én elhiszem, hogy friss pipihús, de azért gondolj bele.

Persze ha a lany családja(sem a tied) nem ellenzi a kapcsolatot és titeket nem zavar a korkülönbség, tudja teljesíteni az igényeid akkor nincs baj.

De családod meg gyereket meg hasonlókat ne várj tőle, mert még mondhatni 'gyerek'. Tehát összeköltozni nem érdemes vele 15-17 évesen, ne hidd azt, hogy háziasszony lesz.

Sajnos ez az igazság.

Jöhet a lepontozas! :)

2016. júl. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

#Utolsó:


"friss pipihús"


Hmmm...i luv da' KFC! 😊


[link]


Viccen kívül minek írod a "nektek" és az "apjának" szót nagy kezdő betűvel? Ennyire tiszteled az apját és őket ,vagy mi?

2016. júl. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5. jól leírta, én se ragoznám tovább.
2016. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Rám írt egy férfi (23év körüli volt) hogy érdekelné mennyi idős vagyok, illetve hogy bevállalnék e dolgokat, természetesen elutasítottam mert megmondtam neki hogy 17vagyok és én nem olyan vagyok mint a mai tinik. Erre azt reagálta hogy azt hitte 13éves vagyok, és hogy így mindegy, ez már nem izgatja.

Arra akarok ezzel kilyukadni, hogy szerintem ez később akár pedofília is lehet (nem sértésként mondom), de manapság egyre több az ilyen tünet, és erről persze nem az adott személyek tehetnek, környezeti hatások által alakul ki, viszont ha fontolóra veszed ezt az opciót, akkor figyeld meg, hogy mi miatt tetszenek jobban a fiatalabb lányok és így kiderülhet. Persze ez az egész csak egy feltevés.

2016. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os, telefonról írtam, az pedig automatikusan átjavítja nekem nagy kezdőbetűre.

Látom már nem volt más amibe bele tudsz kötni. :)

2016. júl. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nezd gaznak nem gaz addig amig direkt nem a 16 eves lanyok kozott keresel part. Ha csak ugy jon ki mindig a lepes akkor szerintem nincs nagy problema. Csak idovel probalj majd erettebb noket keresni mert 30 evesen mar gaz.
2016. júl. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!