Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb barátom aki fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom aki fiú mostanában furán viselkedik egyfolytában kerül. DE AZ BIZTOS HOGY NEM SZERELMES BELÉM! SEGÍTSETEK LÉGYSZI?!

Figyelt kérdés

ez az egész még januárba kezdődött nem tudom mi hozhatta ki de próbáltam beszélni vele nem hatott levegőnek nézett KB. 2 hónap múlva a barátnőm segítségével kibékültünk aztán semmi se történt egy ideig majd aztán megint elkezdte de én nekem elegem lett mert még ha beszélni is próbáltam volna az 1-2 hétig tartott és elkezdtem ezt a levegőnek nézést én is ekkor nagyon "hisztis" lett olyannyira hogy még egy csoportba se kerülhettünk ha csoportmunkáról volt szó.

NEM AKAROM HOGY VÉGE LEGYEN A BARÁTSÁGUNKNAK!!!

MÉGIS MI LEHET ENNEK AZ OKA HOGY KERÜL?!


bocsi hogy ilyen hosszu lett válaszaitokat előre is koszi :)



2016. júl. 22. 01:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi testvérek vagyunk?

Velem is hasonló történt. XD

Január végén beleszerettem egy srácba.

Aztán nagyon kedves volt velem olyan március közepéig, mosolygott, jeleket adott, megvédett stb. Haverok voltunk, de én mégis szerelmes voltam belé, ő meg jeleket adott nekem, mégsem lépett.

Aztán egyik napról a másikra elkezdett levegőnek nézni, egész nap került a legjobb haverjával beszélgettem es nem volt hajlando oda jonni még hozzá sem, amikor oda jött akk sem Szólt hozzám, akármit szóltam be vagy mondtam neki.

Közben osszeverekedtem a haverjával, meg jobban utált, pár hét után elmondtam a csaj haverjának h mi van. O nekem azt mondta h most azonnal menjek oda a sráchoz ea beszeljek vele, mert ki van ram akadva rettenetesen, én rohadtul nem akartam, össze se szedtem a gondolataimat, oda lökött elé.

És a csaj Ennyit mondott.: "Na, mondjad neki, beszéljetek, én meg tavolrol nézlek és hallgatom"

Mellette ült osztálytársunk kérdezte arrébb menjen-e. Mondom"ooo, ize, nem kell"

Nem tudom mennyire lehettem gáz 10-es skálán. Elmondtam h levegőnek néz engem és sajnalom, hogy osszeverekedtunk a spanjával. O csak annyit mondott, hogy nincs gond, ő nem utál.

Ettől független kb 2 napig beszéltünk és utána megint levegőnek nézett.

Végül taborozaskor feloldódott ujra beszélgettünk, meg utána is. Úgy éreztem újra a régi srácot ismerem.

Nem tudom mi vagy ki állhatott e mögött, de szerintem vki tele dumalta a fejét.

Ezt muszáj volt leírnom neked.

Nem lehet, hogy nálatok is hasonló a helyzet,hogy valaki ellened beszél?

Vagy kérdezz rá, az a legegyenesebb.

2016. júl. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj beszèlni vele!
2016. júl. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát én próbálok is de vagy rám se figyel vagy ha igen akkor maxium 1-2 hétig minden oké de aztán újra kerül
2016. júl. 22. 19:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Az idő mindent megold.Legyél türelemmel.

A sors,akit neked szánt barátnak,bárminek,azt utadba helyezi.Aki pedig nem való az életedbe,azt messze űzi.

Viszont olyan szekér után ne szaladj,mi nem vesz fel.

2016. júl. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Velem is hasonló eset van csak fordítva.(fiú vagyok)Új Sluiba mentem megismertem egy lányt akivel eleinte utáltuk egymást de végül szerelmesek lettünk jártunk egy évig mejd elkezdett levegőnek nézni.Vártam 2hónapot majd mondtam neki hogy jöjjön le a fagyizóhoz beszélgetni. Beszélgettünk egy kicsit és máris minden más lett mintha előrőzl kezdődött volna a kapcsolatunk(nem az utálat része) És most minden okés most van kb 1 éve ez a sztori és még most is járunk.
2016. dec. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!