Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még 2 évet nem tudok úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsofiavok kérdése:

Még 2 évet nem tudok úgy lehúzni a suliban, hogy a srác, aki tetszik nincs velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az osztályba jár egy fiú, és nagyon tetszik, és szerintem én is tetszek neki, de van barátnője, remélem most hogy nyár van elfeledkeznek egymásról és eljön az én időm.

2016. júl. 23. 00:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés? Haverok vagytok? Szoktatok beszélgetni? Adsz felé jeleket? Ő adott már feléd? Miket?

Hány évesek vagytok?

2016. júl. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az 1. kérdései tökeletesek

ha válaszolsz rájuk, pontosabb választ lehet adni :)

2016. júl. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na én gimi első évében szerelmet vallottam az egyik osztálytársamnak, aki nemet mondott. Végig egy osztályba jártunk egészen a gimi végéig.

A második évben megismertem egy másik csajt akibe beleszerettem és elfelejtettem az elsőt.

2016. júl. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kérdés az, hogy mit vcsináljak, hogy kiderítsem, tényleg tetszek-e neki és az hogy mit csináljak a barátnővel.Ugyanis ő egy másik fiúval is mászkál meg ölelkeznek, és a fiút (aki tetszik) ez nem zavarja, vagy nem is tudja.Amúgy néha beszélgetünk, de néha annyira bunkó velem, hogy nem tudom, mit csináljak. Néha órán rám néz, aztán mosolyog, én úgy mutatom ki hogy tetszik, hogy én is nézem őt és amikor visszanéz akkor zavarba jövök.Amúgy egyszer már jártunk, de azért szakítottunk, mert én még nem álltam készen teljesen egy másik kapcsolatra, mert előző évben 3 hónapig volt barátom, csak azért szakítottunk, mert mind ketten másik suliba mentünk. A válaszokat előre is köszönöm és azt is hogy van türelmetek végig olvasni ezt! :)
2016. júl. 23. 22:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy 9.-esek voltunk.
2016. júl. 23. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!