Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DvD.Szeren kérdése:

Van egy srác aki nagyon tetszik, egyszer csak megláttam és egyből belé szerettem. Egyszer odamentem hozzá, és aztmondtam neki hogy nagyon helyes, tudom nem ezt kellett volna mondanom de nagyon be paráztam. Többi lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azóta sokszor látom, de nem történik semmi. Oda kellene mennem hozzá mégegyszer hogy biztosra tudja hogy még mindig érdekel? Nem tudom hogy eggyátalán akar-e barátnőt...de nekem Ő az igazi érzem, még sose éreztem így.Fiatalabbnak néz ki nálam.15L

2016. júl. 2. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még a korát sem tudod, de azért ő az igazi? Azt úgy hogy? :'D
2016. júl. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15 éves vagy.Ő nem az igazi,nem is lehetsz szerelmes belé,mert nem ismered.
2016. júl. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Nem vagy belé szerelmes. Nem is ismered, SEMMIT se tudsz róla


2. Egyszer már-vegyük úgy-kezdeményeztél, azóta többször láttad, nyilván ő is téged. Láthatóan nem akar tőled semmit, hiszen ő még semmit se tett azért hogy megismerjétek egymást.


Arra hogy reagált hogy oda mentél hozzá?


16/L

2016. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Próbálj meg vele beszélgetni, ismerkedni, tudd meg, hogy foglalt-e vagy nem, az is lehet hogy te is tetszel neki csak nem meri felvállalni. Figyeld, hogyan reagál arra, hogy próbálsz felé közeledni, és így talán kiderül egy pár dolog.
2016. júl. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek. Megpróbálok majd újra kezdeményezni. Mondjuk az is lehet, hogy nem elég "érett" , majd megpróbálom újra, jövőre.

Nem ismerem, tudom, de mégis szeretem, a jelensége fogott meg először, amikor elsétált mellettem. Nagyon megtettszett, olyan titokzatos, és olyan mintha egy másik világban élne, és nagyon szép, és mindig rá gondolok.

2016. júl. 3. 12:12
 6/7 anonim válasza:

Ahhoz, hogy szerelmes legyél, ismerned kell. De eddig azt vettem le (javíts, ha tévedek), hogy nem is ismered. Akkor nem lehetsz belé szerelmes. Maximum tetszik, vonz a külseje, de az nem szerelem. Ne keverd a kettőt, nem ugyanaz!

A kérd3sre is válaszolok: Kezdeményeztél, de ő nem lép, vagyis nem akar semmit. Esetleg próbálf meg mégegyszer, beszélgess vele, de ha nem kezd ő is valamit magával, akkor hagyd, mert nem érdekled.


13/L

2016. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hehe xd amúgy még mindig tetszik. Már több mint két éve. Szerintem szerelem. Odamentem hozzá beszélni, és szerintem alakulnak a dolgok:)
2018. jan. 9. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!