Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy lány, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, de (mostmár) egyoldalú. Mit tegyek szerintetek? [Többi lent. ]

Figyelt kérdés

Szóval sziasztok GYIKezők!

Én 15 éves fiú vagyok, most ballagtam. 4.-ben jöttem ebbe az osztályba, és kb azóta tetszik egy lány(ezt valahogy csak én nem vettem észre.) Most tudtam meg, hogy amikor az osztályba jöttem én is tetszettem a lánynak, aztán valahogy nem tudom mi történt, már nem. Volt már barátja, de kb 4 hónapja(azthiszem májusba) szakított a barátjával. Nem akartam rögtön, kb egy hónapja rá megmondtam hogy szeretem. Tudta eddig is hogy tetszik nekem, de ez már több. Akkor azt mondta, hogy 16-17 éves koráig nem akar újra barátot. Tiszteletben tartottam, bár megviselt(azóta sem vagyok sokkal jobban). Most tudtam meg, hogy megint van barátja(jó volt, mert pont akkor, amikor vacsorázni akartam elhívni... Csakúgy odabökte, hogy 'hétfő nem jó, mert a barátjával találkozik'.


Mit tegyek szerintetek? Próbáltam elfelejteni, nem rá gondolni, de kb 1.5 hónapja nem találkoztunk és folyamatosan az eszembe van.. eléggé idegőrlő, mindenkit lebaszok, ingerlékeny vagyok, ideges.. Ha mások nem látnak akkor meg végtelenül szomorú.. Mindenkinek előre is köszönöm ha ír valamit :)



#szerelem #kapcsolat #tini-kapcsolat #egyoldalú-szetelem
2016. júl. 23. 17:52
 1/7 anonim válasza:
Ez a csaj egy kicsit fura...és nem tlejesen értem amjt irtal: akkor te most 15 eves vagy, ugyanugy mint a lany...de akkor o hazudott neked. Szerintem tereld a gondolataidat mas fele, ismerkedj a kozepsuliban masokkal es szerintem ot feljstd el. Már ezt ne sertesnek vedd ;)
2016. júl. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, eléggé érdekes. Középsuliba nem sok lehetőségem lesz lányokkal találkozni egyáltalán, mivel Infokommunikációs szakgimnázium, évfolyamonként lesz 2 lány akkor már sokat mondok. Mindegy, az hogy pestre járok majd alapból javít az esélyeimen. Tudom, el kéne felejtenem, nem direkt gondolok rá, csak minfig azon kapom magam hogy arra gondolok hogy kéne elhívni, hogy milyen gyönyörű.. Nem a legszebb lány(ha objektíven nézem), de nekem igen. Köszi hogy írtál :)
2016. júl. 23. 18:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Mondj le róla, nem érdemel meg, egy liba lehet.

Keress mást, de előtte nyugodj le, tölts sok időt a barátaiddal, menj el bulizni, olvass, nézz filmet, kösd le a gondolataidat.

Tudom milyen nehéz!

Kitartás!

/L

2016. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, megfogadom a tanácsod. Lehet igazad van :)
2016. júl. 23. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez...csak nem egy osztályba...én vártam...Mikir szakítottak leírtam mi bánt,mit érzek iránta...összevesztünk...rá egy hónapra megint irtam neki...csak annyit h szia...és ő hozta szóba...megkért h mindent irjak le...leírtam...összejöttünk :) sok sikert...
2016. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 martinorsos válasza:
én azt mondom felejtsd el! egyszer majd rá jőn h kit veszitett
2016. szept. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Még egyelőre várok.. meglátom mi lesz!
2016. okt. 18. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!