Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet h beleszerettem? Egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet h beleszerettem? Egy fiu nagyon tetszik es talan szeretem is. Mit kene tennem?

Figyelt kérdés
Meg tenyleg csak egyszer talalkoztunk akkor se beszeltunk. Mit kene tennem? Hogy mondjam meg neki? Nem fog hulyenek nezni h egyszer talalkoztunk es maris igy kezdem?

2016. júl. 16. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne mond meg neki, csak beszélgess vele, ismerkedjetek össze egyelőre.
2016. júl. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt szinte nem is értem. Beleszerettél valakibe, akivel nem is beszélgettél még? És ha nem beszéltetek akkor mit csináltatok? Vagy csak egy random ember az utcán? Abba nem lehet beleszeretni, elmondom. :)

Ne kövesd el azt a hibát, amit én, hogy úgy mentem bele egy kapcsolatba, hogy nem ismertem az illetőt elég jól. Hidd el, én megbántam. Ismerkedj meg vele, azért még nem fog hülyének nézni. Aztán, ha már megismerted és nem csak egy "képbe" szeretsz bele, hanem mindenébe akkor vesd fel.

2016. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol találkoztál vele?
2016. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
érdeklődj finoman hogy ő mit érez...:)
2016. júl. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!