Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyre jobban hiányzik. Veletek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban hiányzik. Veletek volt ilyen? Többi lent.

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok.17 éves koromban beleszerettem egy fiúba örülten szerettem ő volt az első szerelem..távkapcsolatban éltünk de minden hétvégén jött hozzám,ami meg fontos h 6 év korkülönbség volt köztünk.

Vele vesztettem el a szüzességem is.10 hónapig tartott a kapcsolatunk majd egyszer csak eltűnt az életemből az utolsó találkozáskor mondta h ez neki nem megy és elment..azóta nem láttam

(letiltott fb,telefonszámot cserélt)

Annyit tudtam meg azóta róla h boldog kapcsolatban él és várja első gyermekét.

Én pedig azóta is szeretem, mindenről ő jut eszembe, látok magam előtt minden percet amit vele lehettem..sokan mondták h majd az idő begyógyítja de ez nem így van.. napról napra jobban hiányzik és egy másik kapcsolatra se vágyom.Őszintén már kezdek ebbe belebolondulni pedig ebben az évben vár az egyetem is és nem szeretném ilyen állapotban elkezdeni..

Valakinek hasonló történet,tanács vagy h mit gondol erről elmúlik valaha? Előre is köszönöm.



2016. júl. 24. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Sablonszöveg, de nagyon igaz: egyszer minden elmúlik. Talán több idő kell hozzá, talán kevesebb, de el fogod felejteni a srácot, ne aggódj. És biztos vagyok benne hogy jön majd valaki aki boldogabbá tesz téged mint amilyen boldoggá ő valaha is tehetett volna.
2016. júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
N
2016. júl. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem érdemel meg téged,el fogod felejteni.

Majd jön helyette más aki tisztelni és szeretni fog, és már nem fogsz rajta rágódni!

Kitartás!

2016. júl. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. júl. 24. 18:21
 5/5 anonim válasza:
En azt szoktam csinalni h irok egy levelet neki de nem adom oda hanem elegetem es ez nekem sokat szokott segiteni!
2016. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!