Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy fiúval.2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leiyla kérdése:

Megismerkedtem egy fiúval.2 alakalommal randiztunk, jól érzem magam vele. Minden szempontból "tökéletes", külsőleg is megnyerő de hiányzik az a bizonyos "bizsergés" részemről. Előfordulhat ha jobban megismerem az is lesz?

Figyelt kérdés

Találkozzak még vele?

24/L


2015. aug. 17. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
HA már felteszed ezt a kérdést rég rossz.
2015. aug. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van.

Párom elsőre masodjara és harmadjára sem tűnt se külsőleg se belsőleg tökéletesnek, mint ahogy én sem számára. De szikra az volt. . 5 eve élünk együtt. Amúgy ismerős az érzés, minden klappol, tehát miért is ne? De ez nem az igazi akkorsem, találkozni még lehet, de a párod nem ő lesz, ahhoz nagyon nem elég " tökéletesnek" lenni :)

2015. aug. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudom Neked mondani, hogy sok házasság előtt lévő Nő mondta már nekem, hogy elsőre nem találta "úgy vonzónak" a férjét, de idővel beleszeretett. Ez legtöbbször akkor fordul elő, amikor valamilyen ideált kergetsz, egy általad tökéletes hitt pasira vágysz, akit az addigi tapasztalatod alapján elképzeltél(főleg külső alapján)....nos megnyugtatlak, hogy ilyen nincs, vagy ha van, akkor sem biztos hogy viszont tud szeretni Téged.

Ha férfiként kérdeznéd mindezt, akkor azt mondanám, hogy óriási baj, ha nem érzed azt a bizsergést.....

37F

2015. aug. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Bármi előfordulhat, láttam már hasonló esetet, amikor a 3. találkozóra egy Ferrarival jött az ipse, a csajnál nem csak a bizsergés, de még a váladékozás is úgy beindult, hogy már az étteremben kis híján letépte magáról a bugyit. Még nincs minden veszve.
2015. aug. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Hát... az elmúlt években volt néhány randim, ahol elvileg minden klappolt, de hiányzott a bizsergés... én nem mentem bele így kapcsolatba. És jól tettem. Mert aztán jött valaki - igaz, őt ismertem már régebbről, közös társaságból -, akivel viszont az első randinkon megvolt a "húha-érzés". Azóta már hónapok teltek el, és napról-napra egyre szerelmesebbek vagyunk.

Ha összejöttem volna valamelyik korábbival, akkor kihagytam volna ezt a fantasztikus érzést!

2015. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. :)
2015. aug. 22. 01:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!