Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok pár ötletet mondani,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok pár ötletet mondani, hogy mondjam el ezt neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit eléggé szeretek.Barátom volt de több lett, ami fura mert sok lány barátom van s ő volt az első akibe beleszerettem. S ő is belém ez ki is derült pár beszélgetésből.Kiderült pár dolog , hogy az exevel még beszélget meg minden szerintem ezért nem jöttünk még össze. Nyíltan meg kérdeztem mit szeretne barátságot vagy kapcsolatot de azt mondta nem tudja illetve hogy nem akar még semmi komolyat. Próbáltam mint barátot elhívni valahova de arra is azt mondta nem tudja. Nekem meg ez így nem menne hogy minden nap írogatunk s csak várat engem magára. Tényleg én mindent megtennék érte de az hogy várok s majd kiderül hogy mást talált helyettem azt nem biztos hogy megszeretném várni. Próbáltam eltünni előle de akkor ő írt rám nagyon sokat neten s egyszerűen eltünni se tudok így. Én azt hittem vele valami több is lehet mint csak valami szimpla barátnő dolog de lehet tévedtem. De nem tudom hogy mondjam meg neki hogy ha nem akar semmit tőlem akkor engedjen el mert ha neki nincs rám szüksége akkor egy másik lánynak lehet van...csak még nem ismerem. Hogy mondjam el ezt neki úgy hogy ne sértsem meg?

2016. júl. 25. 07:47
 1/1 K.L.Kiss válasza:
Pontosan úgy mond meg neki, ahogyan itt leírtad!Ha értelmes lány, akkor megérti és nem sértődik meg, ha pedig nem az, akkor nem vesztesz vele!
2016. júl. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!