Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Eddig mindig én írtam, most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig mindig én írtam, most 10 napja várok, hogy írjon. Mi történt?

Figyelt kérdés
Eddig naponta ráírtam és több óra hosszákat beszéltünk (rekord: 7 óra wtf). Egyszer azt a kifejezést használta, hogy: megtetszettél. Persze én rögtön fülig pirultam és megpróbáltam megfogalmazni neki ugyan így, szolidan, hogy nekem is ő. Találkozót beszéltünk meg szeptemberre és már májusra is, ráadásul egy iskolába járunk, tehátbiztos, hogy még látni fogom. De úgy döntöttem: megvárom, hogy ő írjon. 10 nap. Ha ez lekoptatásnak számít, akkor ez zsinórban a 3., szóval most nagyon félek, hogy valami baj van velem, vagy csak szimplán nem érdeklem. Lehet hogy valamit félreértettem? 14/L

2016. júl. 25. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak annyira félénk, hogy így se mer kezdeményezni, bár ha nekem van valaki aki tetszik, és már régóta beszélgetünk, akkor simán ráírnék ha ő nem ír. Szóval lehet tényleg nem érdekled annyira.
2016. júl. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy ő senkire se szokott ráírni? én sem szoktam, akárkiről is van szó. félek, hogy zavarom (éppen nincs ideje) az illetőt.
2016. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem is sokszor volt már ilyen:) Szerintem ha képesek vagytok órákon kersztül beszélni, és ő is kérdezget felőled, érdeklődik, akkor simán ráírhatsz. Meg megemlíthetnéd, hogy azért írhatna már, mert te nem biztos, hogy mindig fogsz tudni, vagy ilyesmi. Én személy szerint régebben sokszor zaklattam egykét embert, azóta meg már totál cikinek tartom, és inkább várok, hátha írnak ők. Hát, van akivel hónapok óta nem beszéltem. Másoknak mondogatja, hogy hiányzom, de azért elmondani, vagy írni nem meri. Vannak ilyenek, én sem értem, hogy sok fiú miért ilyen. Várd meg egy srác válaszát, hátha majd ő meg tudja mondani:D 14/L
2016. júl. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Velem is ugyanez volt..... 2x is. Először kb 1 hét után ráírtam és beszélgettünk, mintha mi sem történt volna. Másodszor (fogadásból) nem írtam neki 1 hónapig!!!! És nem keresett. Aztán vmi sulia dolog miatt végül írt és persze elterelődött a suli téma :D de az alatt az egy hónap alatt rájöttem, hogy én nem is szeretem..mert akkor nem bírtam volna ki annyi ideig. Azóta barátok vagyunk :) ja és: "Soha ne fuss olyan fiú után, aki nem tesz azért, hogy utolérd!" Remélem neked azért összejön.

15/L

2016. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!