Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bölcs az aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bölcs az aki szereti a másikat, de a másik fél javára lemond róla, még akkor is, ha ez mindkettőjüknek fáj?

Figyelt kérdés

2016. júl. 26. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ja.
2016. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erre így nem tudok beszélni, esetleg ha írnál egy konkrét példát...
2016. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én megtettem. Nem lett jó vége. Csak még több fájdalom.

23/F

2016. júl. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem most ez a helyzet... és a végét még nem tudom. Bölcsnek bölcs az illető, de buta is.
2016. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne tedd! Nekem már volt szerencsém többször is, hidd el, hogy megfogod bánni.
2016. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztorit kérünk, így nem fog menni a helyes válaszolgatás.
2016. júl. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha mindkettőjüknek fáj, akkor nem bölcs az illető, hanem hülye.


De amúgy én sem értem a szituációt, ha konkrét esetet írnál, akkor lehet, hogy arra épkézláb választ is lehetne adni.

2016. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én pontosan így jártam. Nagyon jól elvoltunk, már egy hónapja ismerkedtünk, aztán 2 hét együttlét után a srác kiborult, összeomlott lelkileg, habár tudom hogy miért, de sosem mondta mi az oka, csak annyit sejtetett velem hogy lelki baj és hogy nem tudja meddig bírja még, nagyon rosszkedvű, élettelen mostanában és nem hiszi hogy most készen állna egy kapcsolatra, de érez irántam valamit csak épp rosszkor jöttem az életébe...majd megszakadt a szívem azért is amiért vége, de legfőképp miatta.Beletörődtem és "békében" elváltunk egymástól.De iszonyatosan fáj.


15/l

2016. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!