Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Szakítsak vele,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakítsak vele, vagy ne? Megéri eldobni egy másik miatt? 18/L

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akivel 1 éve járok és most már nagyon meguntuk egymást, pontosabban én őt, de szerintem ő is engem. Van egy másik srác, aki brutálisan jó fej és van benne valami, ami nagyon szimpatikus. A barátomat nem akarom elhagyni, mert jó fej, aranyos meg minden, de inkább haver. Soha nem voltunk igazán szerelmesek egymásba, csak szimpinek talált én is őt és most járunk, vagy valami.

2016. júl. 7. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Na te is csak azért jársz a pasiddal, hogy legyen valakid....

De am a válasz benne is van a kérdésben . Ha nem szereted, meg unod akkor hagyd ott.

2016. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Sajnálom a gyereket,ha szeret, h kihasznaltad
2016. júl. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Hát, szerintem, ha már nincs meg a szikra, vagy unod, vagy nem érzed magad jól vele, akkor váljatok el békében, nem kell túlhúzni és erőltetni a kapcsolatot, mert annak úgyis veszekedés lesz a vége.

De ha az új srác felkeltette a figyelmedet, én a helyedben megbeszélném ezeket a barátommal.

Remélem, tudtam segíteni. :)

2016. júl. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Miért kell húzni egy kapcsolatot ha már nincs semmi szikra köztetek? Ezt sosem értettem. 18/l
2016. júl. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
dorina te vagy az? vedd fel a telefont te pcxa
2016. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Másik miatt? Ritka köcs.ögség. Nem kellene párkapcsolatban más srácokkkal ismerkednek.

Szakíts vele,de ne a másik miatt,hanem azért, mert meguntad.

2016. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez nem túl szép tőled. Miért kell ahhoz egy másik pasi, hogy végre szakíts ezzel? Ha valakit nem szeretsz, nem szabad hülyíteni.

Mindenképp szakíts a mostani barátoddal, mert ne haragudj, de nem érdemled meg. Megszokásból pedig neked sem jó hosszútávon.

2016. júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is nem rég szakítottam a barátommal,mert nem illetünk össze,már inkább csak barátok voltunk,meguntuk a kapcsolatot,de ezt közösen beszéltük meg,és egyiküknek sem volt 1 harmadik aki miatt történt.Szerintem is beszéld meg vele,h már nem érzel úgy mint rég,lehet ő is így érez,ki tudja és ha "kívánod azt a másik srácot",akkor előbb lépj ki az mostaniból:)
2016. júl. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a szánalmas a mai fiatalokba, nem tudtok kitartani semmi és senki mellett.. Tudod mások kitudnak találni dolgokat, hogy ne unják meg egymást? Csak ti nem?
2016. júl. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha már kettő van, válaszd a másodikat..mivel ha jó lenne az első, nem lenne második.
2016. júl. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!