Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 2 hónap elteltével sem szerett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónap elteltével sem szerettem bele, van esely, hogy valaha is szerelmes legyek bele? Vagy ha eddig nem tortent meg utana sem fog

Figyelt kérdés

Azt tudni kell rolam,hogy iszonyatosan nehezen tudok valakibe bekeszeretni,nekem ido kell. De ha 2 honap alatt nem tortent meg van ra esely,hogy megfog?

Ezt a fiu is tudja,mondtam neki h nem vagyok bele szerelmes,valamilyen szinten szeretem de nincs az a nagyszerelem. Jol megvagyunk,helyes es iszonyatosan rendes fiu

19/L


2016. júl. 27. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

Ezek szerint nem o az igazi, nalam is igy volt..mondjuk en ennyit soha nem vartam, volt egy baratom akivel 1 honapig is huztam, de am mindig 1-2 het utan lapatra tettem oket, ha nem volt meg az a szikra(egyikkel sem fekudtem le meg semmi ilyen)

Ellenben mostani baratom szerelem volt elso latasra😍11honapja vagyunk egyutt, minden nappal egyre jobban szeretemSzetintem o szamomra az igaz, vele akarom leelni az eletem!

17L

2016. júl. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!