Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Leszek még valaha szerelmes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszek még valaha szerelmes? Többi lent.

Figyelt kérdés

30+ vagyok és már sokszor voltam szerelmes az életemben. Mindegyik szerelem után azt hittem, hogy már senkit sem fogok úgy szeretni mint akkor őt, de tevedtem és mindig akadt olyan valaki aki többet nyújtott mint az eddigiek, és beleszerettem.


Viszont azt vettem észre, hogy minnél több szerelmem volt, annál nehezebb volt utána olyan személyt találnom, aki felül tudta múlni az előzőeket. És jelenleg ott tartok, úgyérzem, hogy a legutolsó szerelmem olyan magasra tette a lécet, hogy senki nem fogja soha a büdös életben azt átugrani. Nem volt nála jobb és fent vagyok a hegycsúcson, innen már csak lefelé mehetek az egyre hétköznapibb és hétköznapibb emberek felé. És ha mégis létezik tőle jobb, akkor kb. 0.00001% esélyem van rá hogy épp belefussak és akár ezer km-re is lakhat tőlem pont Ő.


2016. jan. 8. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha már sokszor voltál szerelmes, akkor még sokszor leszel is. Mindig lesz valami új minőség, amit korábban senki mással nem éltél meg.
2016. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Könyörgöm, ha ő lett volna az isteni csúcs, ahogy állítod, az a kapcsolat nem ért volna véget!


Jesszus, mit sírsz te itt 30+ évesen? Felnőtt vagy te, vagy egy gyerek?

Gondolkodj már egy kicsit, az agyad azért van!

Miért istenítesz egy olyan személyt, akivel vége a kapcsolat? Zárd le a múltat és kész. Jön a következő, de amíg így állsz a dolgokhoz addig jó pár év el fog telni míg újra képes leszel szerelmes lenni.

2016. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Második: te mekkora érzéketlen ember vagy! voltál te már szerelmes valaha??
2016. jan. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem szabad elkeseredni!


Eljön a te időd,mikor igazán szeretnéd és el tudod képzelni valakivel már az életed.

2016. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen voltam, azaz jelenleg is vagyok.


És nem vagyok érzéketlen, de ilyen h..lyeséget, amit a kérdező kiírt, az már így estére orbitálisan fájt!


Nem, b+, soha többé nem lesz a kérdező szerelmes, mert elérte a maximum kb 10-et. Ez mekkora baromság.

2016. jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az anyagiakra bukik a kiscsillag ezért nem múlja felül senki az utolsót hehe..
2016. jan. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
miért, milyen volt az utolsó?
2016. jan. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ennyi volt. Kimeritetted a keretedet.
2016. jan. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!