Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg szeret engem? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szeret engem? Vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

19 vagyok és a legjobb barátnőmnek a pasija nyomulni kezdett.

Tegnap 4 körül felhívott hogy menjek át hozzá és segítsek neki mert középfokú nyelvvizsgára készül spanyolból. Átmentem segíteni mert bírom a srácot mindig nagyon kedves. Amikor bementünk a nappaliba ahol tanulni akart de egy könyv sem volt ott. Megkérdeztem hogy most szivat-e erre elővett egy üveg bort és leült a kanapéra és az üvegasztalon lévő poharakba öntötte a bort és az egyiket felém nyújtotta és azt mondta hogy szeretne jobbat megismerni. Nem bántam nagyon ezért leültem és elkezdtünk beszélgetni. Nem nagyon bírom a piát ezért a harmadik pohárral be is fejeztem az ivást. De utána addig unszolt hogy lecsúszott a negyedik is. Nagy volt a szerencsém hogy elfogyott mert már egy kicsit a fejembe szállt. De neki is elég volt a jókedvéhez négy-öt pohárral. Utána elkezdett nevetni és amikor megkérdeztem min nevet megcsókolt. Tudtam hogy mit akar ezért pofon vágtam és hazaindultam. Az ajtónál ért utol és bocsánatot akart kérni de kapott még egy pofont. Elkezdtem neki mondani hogy a csaj az én legjobb barátnőm és nem akarom tönkretenni az életét. Becsaptam az ajtót és hazamentem.

Ma reggel kb hat óra körül feljött hozzám és hozott egy csokor virágot. Láttam rajta hogy megbánta amit tett. De ez után átfogta a csípőmet és magához húzott. Elsőre azt hittem csak meg akar ölelni ezért hagytam magamat. Aztán viszont elkezdte csókolgatni a nyakamat és szépen lassan a szám felé vándorolt a szája. Nagyon jó volt de a barátnőm miatt eltoltam magamtól. Erre ő azt mondta hogy amióta ismer engem a barátnő szinte semmi és hasonló dolgokat. Aztán közölte hogy tegnap miután elmentem felhívta a barátnőmet és TELEFONON szakított vele. Adtam neki még egy pofont és adtam volna a következőt ha el nem kapja a kezemet. Aztán felkapott és a hálószobámba vitt ledobott az ágyra és rám mászott. Nem volt erőszakos sőt nagyon gyengéden levetkőztetett. Utána két óra hosszáig szeretkeztünk (nem mindig intenzíven hanem csókolózás simogatás puszilgatás stb.). Utána együtt le zuhanyoztunk. Aztán megcsókolt és elment. Azt mondta majd felhív.

Felhívtam a barátnőmet és megkérdeztem hogy van. Azt mondta remekül és kapott egy szép csokor rózsát a barátjától. Totál ledöbbentem. Akkor most ez a pasi engem szeret vagy a barátnőmet? Felhívtam de nem vette fel a telefont.


Szerintetek min csináljak?

Mondjam el a barátnőmnek hogy a fiúja le akart velem feküdni?

Segítsetek lényszi.....



2016. júl. 29. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem kamu akkor :DDDD

Kiürítette rád vagy beléd és ennyi :D :D

2016. júl. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Csak leakart? :DDD Le is feküdt veled...
2016. júl. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Hát megmondom őszintén nekem nagyon bűzlik a dolog! Mikor azt írtad, hogy áthívott téged tanulni és könyvnek nyoma se volt és borozni akart, akkor már tiszta sor volt, hogy az illető nem egy megbízható személy. El is mondom miért:


1. Eleve a tény, hogy barátnője van. Súlyosbítja a helyzetet az, hogy a lány a legjobb barátnőd. Amelyik pasi rámászik a nője legjobb barátnőjére, azzal nem kell messzire menni. Ezután annyi gerinc sem volt benne, hogy személyesen járuljon elé, majd pár órára rá lefekszik egy másik lánnyal, akit alig ismer.


2. Egyértelmű a nyomulás, bor, virágcsokor, stb. Komoly szándékkal ilyet nem csinál az ember, ha barátnője van vagy ha pár órája szakított vele.


3. Tulajdonképpen megkapta, amit akart, lefeküdt veled, most próbálkozik a "régi, jól bevált" helyen. Lásd: Miután veled megtörtént a dolog, rohant virágért és vissza akar menni hozzá.


Szerintem felesleges volt felteni a kérdést, azt hiszem érzed a szíved mélyén, hogy nem volt őszinte hozzád.


Egy kérdés felmerül azért: Mikor felhívtad a barátnődet és ő említete a csokrot, akkor tudta, hogy előtte veled feküdt le a srác? Szerintem nem dicsekedett vele. Ha újra összejönnek, kicsit kellemetlen lesz a szitu.


Ne pazarold ilyen hülyékre az idődet! :)

2016. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
leakart mi?? meghágot szépen mert naiv buta vagy:)))
2016. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Adok egy tippet: felejtsd el a srácot! Gondolj bele: ez a fiú megcsalta a barátnőjét veled, ami persze nem a te hibád, mert mindkettőtöket átejtett a barátnőddel, de nagyon rossz maga a tudat, gondolom. Eszedbe se jusson pl összejönni vele, mert úgyis megtenné ugyanezt még egyszer. SZÓRAKOZIK VELETEK. Mondd el a barátnődnek, hogy a pasi egy szemétláda.Talán harmadik barátnője is van. Mesélj el mindent a barátnődnek, és együtt szálljatok szembe vele.Penderítsétek ki mind a ketten, és felejtsd el. Fogjatok össze, és ajánlom megnézésre a Csajok bosszúját. ;)
2016. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez igaz, a következő helyzet áll fennt:


A gyerek egy hazudós po:cs, aki téged is meg fog csalni, és egy kanyi vasat nem ér.


A másik, miután kiderült, emkkora egy patkány ez az ember, igenis tájékoztasd a barátnődet, hallgasson meg, és eldől, mi lesz ezután veletek.

Természetesen a gyereket el kell küldened a francba. Már ha nem egy olcsó nőcskének tartod magad, akinek bárki hazudozhat egy kis szexért.

2016. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

már elmondtam a barátnőmnek és azt mondta hogy rám nem haragszik és kipenderítette (telefonon) a srácot :)

próbált bocsánatot kérni de nem jött össze :)

a barátnőm pár hétig ide költözik hozzám :) és így együtt felejtjük el :)


hihetetlen mennyi dolog belefér egy délelőttbe :)

2016. júl. 29. 12:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Kill me now...
2016. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elég kamunak tűnik, ha mégis igaz:

Nem LEAKART, le is fektett. Ennyit akart, semmiféle érzése nincs egyikőtök iránt sem, csak dugni akart.

Azért a barátnőd pasijával kikezdeni....hát pofa kell hozzá.

Gratulálok! :)

Remélem a barátnőd soha többé nem szól majd hozzád!

2016. júl. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

kedves utolsó, a pasi kezdett ki velem és nem pedig fordítva

eléggé rossz a szövegértésed!!!

2016. júl. 30. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!