Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, hogy mit akar....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DarkScreen kérdése:

Nem tudom, hogy mit akar. Vajon szeret? Vagy csak szórakozik? Többi lrnt.

Figyelt kérdés
Van egy pasi, 25 eves en 17 vagyok. Mar majus ota beszelgetunk fbn, taliztunk is parszor. Tesom foci edzoje. Allandoan feltekeny, de csak fbn irja meg , meg egyszer ir egyszer nem. Nem tudom mi ez most. Eddig ha taliztunk meg kert h oleljem meg, a kocsiban meg fogta a kezemm(ossze kulcsolva az ujjainkat).Es bucsuzasnal meg csokolt. Most pedig el fog menni 3 honapra de tavasszal vissza jon.

2015. okt. 25. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt te érzed tündérkém :)

De a jelek szerint igen. Miért nem kérdezed meg tőle? Beszéljétek meg.

2015. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazabol az ilyenekre nem valaszol, mikor pedig szemelyesen beszelunk nem jut eszembe mert olyankor zavarban vagyok. :')
2015. okt. 25. 23:26
 3/4 Fish1 ***** válasza:
Ha nem válaszol és május óta csak párszor találkoztatok, akkor azt mondom, hogy szexelni akar. Ha valaki szerelmes, akkor nem így viselkedik.
2015. okt. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy még mindig tart, és ugyan ott tartunk még mindig.
2017. okt. 19. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!