Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire biztonságosak az egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságosak az egy éjszakás kalandok? Kinek milyen véleménye tapasztalata van?

Figyelt kérdés
Jó/rossz élmények. Esetleg tanácsok. Köszi előre is.

2016. júl. 30. 00:49
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Sosem volt még egy éjszakás kalandom. Nincsenek alkalmi kapcsolataim.


A tartós szexkapcsolat, és a párkapcsolat sokkal jobb!


23/F

2016. júl. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Első valaszadónak van igaza 17\f
2016. júl. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Az alkalmi kapcsolatok nagyon pszichésen megterhelőek, személyiség torzulást eredményeznek.
2016. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem jó volt. és igazából semmire nem figyeltem. felelőtlen voltam meg minden de végsősoron nem lettem beteggebb :)
2016. aug. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy hasonló kérdésnél már leírtam hosszan a választ, ide átmásolom:


2 főszált fektetek le.

Az egyik: Eladód-e a lelked az ördögnek? Bedobod a törölközött hogy elkezdhesd, vagy bízol abban hogy még várnod kell az igazira. Osztályfőnököm most 32. Ő korosztályánál az egyetemes évek alatt volt szokás elveszteni, ma a középiskolai kezdő osztályok fele több aktuson is túl van.

A másik a pszichológiás fejlődés: Van egy sulis társam, 15. születésnapja után pár nappal elvesztette a szüzességét a Margit-szigeten egy bokorban, és most Júniusra, mire betöltötte a 16 olyan mértékű személyiség torzuláson ment át, hogy nem tud 1 hónapnál tovább fenntartani egy kapcsolatot (és addig is csak nagyon rozogán) illetve hatalmas mértékű akár 1-2 óra alatt végbemenő hangulatingadozás, már-már bi-poláris személyiség zavar szintén. azzal hogy alkalmikba csúszol sokkal kevésbé fogsz tudni kialakítani illetve elmélyíteni egy stabil kapcsolatot. Annál inkább összemosódik a szex és intimitás (megjegyzés: míg normális körülmények közt van egy adott mennyiségű szex a kapcsolatban, a többit az intimitás teszi ki, addig akinél a kettő fogalom összecsúszik annál van szex, és azt amikor az intimitásnak kéne jelen lennie (minden ami nem szex; ölelés, csók, becézgetés, simogatás, együtt alvás) ezen személy szexelni fog, mert nála ezek összeolvadnak.


ma 23:42

Lehagytam róla amit akartam még, azaz a személyes tapasztalat.

16 és fél évesen én is ugyan így éreztem, és látván hogy mindenki fejest ugrott, én is ezt csináltam. Felregeltem PlanetRomeora, összeszedtem egy srácot. Megszerveztük az első randit, amin egyből orál is volt, beleélvezet a számba, én is az övébe. Eszméletlenül be voltam addig gerjedve és a miatt bele is mentem, de utólag rá jöttem hogy ez semmi. Elhatároztam hogy análal megvárom az elsőt, és ismerem magam hogy egy olcsó ribi vagyok, így a baráti körömnek is megmondtam, hogy várni akarok, és ha csak dughatnékbol rászállnék egy srácra, könyököljenek orrba.


Ha valaki váltogatja a partnerét poligámiának nevezzük, ami a szexfügeőség egy fajtája. Függőségről tudni kell hogy egészségügyben egy függőről soha nem fogják azt mondani hogy gyógyult, mert az ilyen emberek életük utolsó percéig függőek lesznek, azt az időszakot amikor nem látható a függőség, tünetmentes állapotnak hívjuk. Ennek az a nagy veszélye hogy nem tudjuk kinél milyen hosszú. Lehet hogy valaki élete végéig tünetmentes marad, valaki meg csak szakasosan hol tünetmentes, hol függő. Tegyük fel, bele mész az egyéjszakázásba. 20 évesen befejezed, és találkozol az életed értelmével akivel megéled azt a bizonyos már-már skrizofén pillanatot amit a szerelemnek nevezünk a köznyelvben. Minden úgy történik mint a mesékben ahogy tündérkeresztanya megjósolta, míg egy szép nap azon kapod magad, hogy a tünetmentes állapot véget ért, és más mellet keltél az ágyban, mert a függőséged légyőzőt, magyarán neked részed van abban amire az ember egész életben vágyik, de egy múltbéli tett miatt azt elveszteted.

2016. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fhu, hát köszi :)). Azt, szerintem hogy mikortól lesz az ember úgyis tudja. Bár oké van aki nem. Én mondjuk tisztában vagyok a paramétereimmel. De vannak benne igazságok ez tény.
2016. aug. 2. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!