Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még olyan lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan lányok akik nem egy éjszakás kalandra vágnak hanem rendes kapcsolatra?

Figyelt kérdés
és ha igen HOL VAGYTOK ??????

2015. nov. 7. 13:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
20/F
2015. nov. 7. 13:27
 2/15 ---Laura--- ***** válasza:
Igen vannak csak általában az ilyen lányokat nem nagyon veszik észre a fiúk...
2015. nov. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Igen léteznek csak őket nehezebb megtalálni mert legtöbbjük visszahúzódó típus. :) Valószínüleg otthon vannak az én példámat nézve. :D
2015. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen, léteznek.
2015. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan lehet megismerkedni ilyen lányokkal ?
2015. nov. 7. 14:58
 6/15 anonim válasza:
Hát mondjuk az interneten. :)
2015. nov. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem igaz,hogy csak a visszahúzódó lányok ilyenek. Pld. én sem vagyok visszahúzódó(bár nem szívesen bulizok) mégis nagyon közvetlen embernek mondanám magam. És én is rendes kapcsolatot keresek,ezért sem volt még senkim. Mellesleg több barátnőm akad,akik szeretnek bulizni is de mégis normális srácra vágynak. Nem tudom te hol élsz hogy csak ilyen erkölcstelen csajok vesznek körül. Szerintem rossz helyen keresgélsz:D

16/L

2015. nov. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Én se azt állítottam, hogy mindegyik visszahúzódó csak, hogy elég sok van aki ilyen. :) Én is ugyan úgy rendes kapcsolatot keresek (bár még nem hinném, hogy készen állnék rá) és én is kezdetben eléggé visszahúzódó voltam csak úgy mostanában vannak akik növelik az önbizalmam de attól még egy kicsit félénk vagyok. #3-as voltam. :) 17/L
2015. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lèteznek,igen.Monduk itt is vannak,szerintem.18/L
2015. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a tanulmányaim miatt nem igazán vagyok lányok között így annak az esélye hogy ilyen módon ismerek meg egy lányt lényegében 0% ismerőseim szerte az országban vagy külföldön szóval még az sem játszik hogy ismerősökön keresztül......, a társkereső oldalakról valami vélemény ?
2015. nov. 7. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!