Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Íszonyúan szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domiking12 kérdése:

Mit tegyek? Íszonyúan szerelmes vagyok két lányba! (Tobbi Lent)

Figyelt kérdés
Nem tudom ki ismeri azt az alkalmazást, hogy musically, szval a történetem ott kezdodik, hogy tesóm megmutatta ezt az ikerpárt, LisaandLena néven tekinthetők meg. És hihetetlenul szerelmes vagyok belejuk, de mivel németek, semmi esély hogy összejojjek valamelyikőjükkel! Hogyan tudnám elfelejteni őket, már aludni sem tudok.Ugye az meg rosszul fog esni ha összejonnek valami fiúval, szóval mit tegyek? Nem bírom elfelejteni őket! Már hajnali fél3 van basszus, egyébként én, és ők is 14 évesek. Értelmes válaszokat várok, komolyan mondom náluk szebb korombeli lányokat soha életemben nem láttam...

2016. júl. 30. 02:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

wtf

Verd ki rájuk, elmúlik!

(Komolyan)

2016. júl. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt türelmem elolvasni. Figyellj. Verd ki. Nem lehetsz szerelmes kettőbe. Fellángolás vagy csak tetszik simán. Fiatal vagyok én is és tudom milyen. Csak verd ki és meg van oldva.
2016. júl. 30. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Givin' Answers ***** válasza:

Szia!


A musically gondolom egy zene app, és ők még németek is... Ha nem beszéltél velük, akkor csak a külsejük tetszik.

Kövesd az első kettő válaszoló utasítását! ;)


Remélem segíthettem!

2016. júl. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy hallgasd ahogy beszélnek. Sz*rt sem fogsz érteni ha nem tudsz németül és valószínűleg el múlik.
2016. júl. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 SIDLER22 ***** válasza:
Sájsze! Ha ezt írják akkor felejtsd el őket :D
2016. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Polly10 válasza:
Xdd Szerelmes
2016. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!