Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akit nagyon szeretek, de neki van barátnője, én viszont iszonyúan szerelmes vagyok belé. Tudom, hogy nem lehet az enyém, én viszont nagyon szenvedek, próbáltam elfelejteni, de nem megy, mert mindennap látom Őt. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 15:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semmit! Bele kell törődnöd h ez van.
2013. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
felejtsd el.
2013. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ne kavarj be
2013. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
4-es vok.rossz helyre irtam, bocsi. :/
2013. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Próbálj valaki mást találni. Nézz körül, hátha :) Addig sem vele foglalkozol.


Az idióta válaszolóknak: a kérdező PONT azt írja, hogy próbálja elfelejteni és szenved, akkor ne írjátok azt, hogy felejtse el. Pont az kérdezte, hogy HOGYAN...

2013. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy van barátnője mit zavar téged? (Nem a gyerekei anyja nem?) Majd szakít vele, ha ő is téged akar. Megpróbálhatod elcsavarni a fejét, legfeljebb nem sikerül.
2013. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az szép dolog elcsavarni a fejét.:DD

gratulálok... mi ez evolúciós túlélés?

Abba nem gondolsz bele kedves utolsó, hogy a fiú jelenlegi barátnőjének ha elcsavarják a fiúja fejét, milyen fájdalom lesz ?

2013. aug. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha el tudja csavarni a fejét, akkor nem szerette igazán a barátnőjét.
2013. aug. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nehéz dolog ez, én 2 éve szenvedek ettől, én is sokszor látom őt/őket, borzasztó érzés. Próbáltam mindenfélét, ismerkedek, volt kapcsolatom is(1-2 hétig tartott, mert mindig a másikra gondoltam), lekötöm magam, mindig csinálok valamit, próbálom terelni a figyelmem. Idáig semmi nem jött be, úgyhogy várom az ötleteket én is. :)
2013. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Soul Mates én írtam, hogy a bnőjének fájni fog..

ám igazad van, egyetértek. :D

2013. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!