Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ma rám írt az osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma rám írt az osztálytársam és elkérte a teló számomat. Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Utána még azt is írta hogy neki 9-12-ig jó..De én nem is kérdeztem tőle hogy takizunk-e valahol.
2016. júl. 31. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Bocs, de Te valami szociális analfabéta vagy, hogy még véletlenül sem tőle kérdezed meg, mégis mi a lótúróért kérte el? Elkérte, és most kétségbeesetten rohantál ide, hogy tőlünk kérdezd meg ahelyett, hogy tőle kérdeznéd még, ami LÉNYEGESEN célravezetőbb lenne?

Annyira abszurd ez a helyzet, hogy őszintén szólva nem is tudom, van-e rá értelmes válasz.

2016. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őt, hogy miért kérte el! :)
2016. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Bizonyára gyűjti a telefonszámokat. De csak 9 es 12 kozottieket.
2016. aug. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezted meg?

Tőlem ha vki kéri rögtön az az első, hogy kérdezem "Miért? Minek az?/Nincs meg?/Nem adtam már egyszer oda?"

Hány éves vagy? 11?

2016. aug. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9-12-ig jó neki... Tehát elkérte a telószámod és arra vár hogy te 9 és 12 közt felhívd? Mi a lókuki? :D
2016. aug. 1. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Givin' Answers ***** válasza:
Szerintem csak gyűjti a telószámokat a kis piros noteszébe. A 9-12 meg a számozás. Szóval ma kell gyűjtenie 4 telefonszámot (kilencedik, tizedik, tizenegyedik, tizenkettedik)
2016. aug. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most az a gond, hogy neki 9-12-ig nem, de Te még csak 8 éves vagy?
2016. aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem = jó
2016. aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!