Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » El merjem neki mondani? Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El merjem neki mondani? Ha igen hogy? Szerintetek van még esélyem?

Figyelt kérdés

7 éve nagyon szeretek egy fiút. 4 éve nagyon jó barátok lettünk. Ő szerelmet vallott, de én visszautasítottam, mert még túl kicsik voltunk hozzá, ráadásul akármennyire is szerettem, de nem akartam elrontani a barátságunkat egy esetleges szakítással. (Most vagyunk mindketten 14 évesek) Végül eltávolodott tőlem, konkrétan a legtöbb barátjával is megutáltatta magát. A legtöbb emberrel szörnyen bunkó volt, de főleg velem. Egyfolytában piszkált és ezzel el is érte hogy kikészítsen. De inkább elviseltem mert még mindig szeretem. Most legalább addig eljutottunk hogy ket szót tudjunk váltani, és egész kedves. Ha ő el merte mondani nekem az érzéseit akkor én is el fogom.

Szerintetek még van esélyem? Hogy mondjam el neki?

Kösiz hogy végigolvastad :)



2016. aug. 1. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
jajj ez olyan arii :)) en tudom hogy nem utal teged egyepkent ;) beszejetek oszinten :)) szerintem ti egymasnak vagytok teremtve :) ne buslakodj csajszika, mert ha nem szeretne akkor nem piszkalna :)) sok sikert neked,beszejj meg vele oszinten :))
2016. aug. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tedd meg! Bár nem sok esélyt fűzök hozzá, hogy sikerülni is fog...
2016. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem sikerulni fog neki :) en hiszek benne :))
2016. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen aranyosak vagytok :)
2016. aug. 1. 14:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát próbáld még, talán sikerül, de még ne ndig nagyon kicsik vagytok. A 22 koruli srácok már talán nem használnak ki, a fiatalabbak még nagyon tuzesek.n em mindenki tud vigyázni a lányra. Vigyázz magadra, sok sikert.
2016. aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is :)
2016. aug. 1. 14:43
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Van esélyed. Legyél pozitív és ha hibázol,legalább tanulsz abból.Ha egy srác piszkál,akkor bejössz neki,csak nem meri elmondani.Tapasztalatból mondom.Sok sikert hozzá.

2016. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. szept. 3. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!