Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudom mit lehetne mondani...

Nem tudom mit lehetne mondani egy nőnek ha ismerkedni szeretnék vele? Pár mondat után már nem tudok mit kérdezni vagy miről beszélni egy nővel! Más is van így? Kicsi rá az esélyem hogy lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 29. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam is így van..keresni kell az adott helyzetben egy dolgot amiből témát tudsz csinálni,ez lehet kb. bármi.
2015. ápr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
...és utána bekövetkezik a kíonos csend. Igen, ismerem a helyzetet.
2015. ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig sose tudtam kezelni az adott helyzetet
2015. ápr. 29. 20:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkét féltől függ a dolog. Sajnos nagyon sok nő is azt várja, hogy a másik szórakoztassa (illetve sokukkal nagyon nehéz értelmesen, tartalmasan elbeszélgetni, tapasztalatból mondom), viszont nekik is be kellene szállniuk a kommunikációba. Úgy gondolom, ha igazán érdekled a másikat, akkor ő is fel fog dobni témákat, illetve segíteni fog, ha megakad a beszélgetés. Jó, nyilván vannak csendesebb lányok, akik szintén ilyen problémákkal küszködnek, velük nehezebb, de szerintem ha mindkét fél pozitívan áll hozzá ahhoz, ha a másik hallgatagabb, akkor idővel oldódhat a gátlásosság is. Másrészt meg te is tudod fejleszteni a képességeidet, beszélgess több emberrel, gyakorolj sokat, és később már könnyebben fogod venni az akadályokat.
2015. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyszeru dolog. Nem kell erre rafeszulni, kerdezz ugy, mintha baratkoznal es ugy maris megy. :)

Egyebkent megjavaslom, hogy olvass parkapcsolati pszichologia temaban.

2015. ápr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez nekem nem egyszerű!Nem szoktam rá feszülni:Pár mondat után nem tudok miről beszélni.
2015. ápr. 29. 20:35
 7/7 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

Igen, ertem, ezert mondtam, hogy olvass es akkor majd tudsz beszelni.

2015. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!