Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves lány vagyok és még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Coolermaster17 kérdése:

18 éves lány vagyok és még szüz. Egy hónapja van barátom akit már kiskorom óta ismerek és szeretne velem le feküdni félek valamitől. Szeretem nagyon és ő is engem de nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elsö, sex,

2016. máj. 30. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mitől? Ha szereted, ismered mire vársz?
2016. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerjétek meg egymás testét vágyait,,nem kell azonnal a behatolós szexre menni.

És szépen lassan feloldódsz elmúlik a félelmed,,de amúgy mitől félsz,?

Megírhatod privátban is ..nő vagyok..

2016. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Ezt én sem értem. Mi szüzek voltunk, egyikünk sem félt, mert bazi szerelmesek voltunk és fel akartuk zabálni egymást az ágyban :D
2016. máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Mi a barátommal 4 hónapja ismertük egymást, 3 hónap járás után szexeltünk. Nem bántuk meg, hogy vártunk, addig mindent kipróbáltunk, megismertük egymás testét, kinek mi a jó és a szex azóta is hihetetlen élvezetes, sose tudjuk megunni egymást már 1,5 éve. Szóval szerintem mindenképp megéri várni, hogy a gátlásaitokat az ágyban levetkőzzétek és hogy úgy is megismerjétek a másik testét...
2016. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Deflohelp ***** válasza:
86%
Talán oldani fogja a gátlásaidat az orvosi könyvekből származó összefoglalás, amit akkor olvashatsz, ha a kategória keresőjébe írod: Lányoknál a szüzesség
2016. jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

"Talán oldani fogja a gátlásaidat az orvosi könyvekből származó összefoglalás"


Az biztos, lol! Sot meg le is diplomazik, nem??? :D


Egyebkent, ha keszen allsz, hogy elveszitsd a szuzessegedm akkor tedd meg. Elobb utobb eljon mindennek az ideje. Persze gondolj arra is, hogy ez egy eleten at el fog kiserni. Ha mar csinalok, akkor valakivel aki viszint szeret es adjatok meg a modjat.

2016. jún. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!