Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy jöttetek össze a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy jöttetek össze a barátnőtökkel? Hogy hívtátok el randira?

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első barátnőmmel egy suliba jártunk, ő egy évfolyammal felettem, és egy iskolai táborban mi ketten szervezők voltunk. Ott nagyon sokat beszéltünk, nagyon jó viszonyba kerültünk, két hónappal később össze is jöttünk.


A mostani barátnőmmel egy szilveszteri házibuliban kavartunk, aztán két hónapig nem is beszéltünk, de egy másik bulin megint összefutottunk, kavartunk. Sajnos messze lakik tőlem, 150km távolság, így először 2 hónapig csak barátilag beszélgettünk. Végül találkoztunk kettesben amikor pont Budapesten járt, és össze is jöttünk nem sokkal később :)

2016. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, majd elhív a lány randizni, ha akar valamit, pofátlanság, hogy manapság mindent a férfinek kell csinálnia.
2016. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazából engem a barátnőm hívott el, amellett, hogy én is el akartam. Ő gyorsabb volt. Az egész egy "félresikerült" csókkal kezdődött egy házibuliban. Akkor megváltozott minden bennünk. Mostanra jutottunk el odáig, hogy felérjük ésszel, szeretjük egymást. 1 hónapja vagyunk együtt, és valószínű még egy darabig együtt leszünk, mert nagyon jó közöttünk a kémia :)

18 évesek vagyunk.

2016. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csucsu007 ***** válasza:
Nekem első barátnőm egy osztálytársam volt. Vele rengeteg közös sulis programom volt, ahol nagyrészt kettesben voltunk. Össze is jöttünk. A másodikkal egy túrán futottam össze, utána rengetegszer csináltunk közös programot, és azóta együtt vagyunk
2017. márc. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!