Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a fiam egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a fiam egy lány miatt vagdossa magát és öngyilkossági gondolatai vannak?

Figyelt kérdés

2016. aug. 3. 18:12
1 2 3
 1/23 eznemlényeges ***** válasza:
99%
Depressziós, vidd el pszichológushoz.
2016. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos sok mindent nem tudsz tenni, az esetek 99%-ában elmúlik...:/ De mindenképp beszélj vele és mondd meg neki hogy álljon le, hátha megszólal a fejében a vészcsengő! :c
2016. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
19%

Én amit most 17 évesen tennék ha lenne gyerekem:


Elsősorba felpofoznám.

Utánna leülnék vele beszélgetni.

Ha olyat mondott ami miatt beszélni kell a lánnyal, beszélnék vele.

Pszihológushoz vinném.


Szerintem ezek után eszébe nem jutna vagdosni magát.

2016. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hat mar a sulibol hivtak hogy ez van de beszeltem is vele de semmi.. nagyon felek mar... es voltunk pszichologusnal de meg se szolalt nala
2016. aug. 3. 18:20
 5/23 A kérdező kommentje:
Illetve csak azert mert nem kell a lanynak.. csak azert akar ongyilkos lenni
2016. aug. 3. 18:21
 6/23 anonim ***** válasza:
98%
egy haverom is így volt. csak a szülei őt mindig is leszarták... megtette. szóval cselekedj minnél hamarabb
2016. aug. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
12%
Vidd el a nyugatihoz qrvazni
2016. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hat jobbat nem tudok mint nem engedem el sehova se.. de mar majdnem meg tette.. csak idobe oda ertem es ki vertem a kezebol a maroknyi gyogyszert... esetleg beszeljek a lannyal hogy mit tesz a fiam miatta magaval?
2016. aug. 3. 18:45
 9/23 Givin' Answers ***** válasza:
59%

Szia!


Szerintem ne beszélj a lánnyal. Akkor se ha rendes, hisz mit tehetne? Úgysem fog járni emiatt a fiúval (csak ha nagyon rendes), de egy idő után úgyis rátalálna a szeretelem, és akkor a fiad csak rosszabúl érezné magát mint valaha. Szerintem tovább kellene próbálkozni a pszichológussal. Átmenetileg meg az is hasznos lenne, ha mindent elzárnál ami árthat neki. Gondolok itt:

-Késre

-Ollóra (Szóval mindenre ami szúr, vág)

-Gyógyszerekre

-Kötélre, slaggra, hosszú hajlékony tárgyakra (ha neagyisten fel akarná magát akasztani

És ne hagyd, hogy vagdossa magát!

Csak felvenne egy rossz szokást, ami megmarad a depresszió elmúltával.

Esetleg ha van, egy megbízható ("szellemileg stabil") barátja, akkor megkérheted, hogy vigyázzon rá amíg nincs otthon a fiad.

Egyébként ha a lánnyal minden nap kell találkoznia (osztály- esetleg évfolyamtárs) akkor meg lehetne fontolni az iskolaváltást.

2016. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne pofozd fel mint amit az egyik valaszolo mondott.. az eroszak nem megoldas erre a problemara..
2016. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!